Strzelnica: Puchar Wiosny szkół ponadgimnazjalnych

sporty szkolne / Białystok 2011-04-09 18:44:17

8 kwietnia 2011r. odbyły się zawody strzeleckie "Puchar Wiosny szkół ponadgimnazjalnych". W zawodach brało udział 40 uczniów szkół średnich, przygotowujących się do zawodów "Srebrne Muszkiety".

Strzelanie z karabinu sportowego w postawie leżącej odbywało się na strzelnicy "Hubertus" w Białymstoku. Na 300 możliwych punktów 287 zdobył Adam Kmita z Zespołu Szkół Technicznych zajmując wśród chłopców I miejsce. II miejsce zajął kolega zwycięzcy, również z ZST- zdobywszy 282 punkty, a III miejsce zajął Łukasz Burakowski z IV LO z wynikiem 278 punktów.

W konkurencji dziewcząt najlepsza była Emilia Maksimiuk (II Lo) z 280 punktami, II miejsce zajęła Weronika Kaczanowska z VII LO wynikiem 273 punktów. Na podium stanęła również Brygida Kaczanowska z XLO zdobywając 262 punkty i tym samym zajmując III miejsce.

Lista wyników „PUCHAR WIOSNY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH” (chłopcy)