II liga: Porażka Ruchu Wysokie Mazowieckie

piłka nożna / Nadarzyn 2011-04-16 16:53:15

W meczu 24. kolejki II ligi wschodniej Ruch Wysokie Mazowieckie przegrał na wyjeździe z GLKS Nadarzyn 0:1 (0:0). Jedyną bramkę zdobył dla gospodarzy w 68. minucie Michał Wrzesiński.

Piłkarze gospodarzy Rafała Rakowieckiego pokonywali w tym spotkaniu trzykrotnie, jednak zdaniem arbitra tylko jedna bramka została zdobyta prawidłowo. Było to trafienie z 68. minuty, gdy wprowadzony od początku drugiej połowy Michał Wrzesiński umieścił futbolówkę w siatce.

GLKS Nadarzyn - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Wrzesiński 68'.

GLKS: Misztal - Sala, Ambroziak, Sztybrych, Goliński, Dynarek, M. Wojtczak, J. Wojtczak (58' Zaniewski, 90' Sielsk), Charzewski (88' Centkowski), Rembiejewski (46' Wrzesiński), Bajera.

Ruch: Rakowiecki, Galiński (85' Bartkiewicz), Gogol, Kołłątaj, Drągowski, Ambrożewicz (66' Fidziukiewicz), Grzybowski, Kułakiewicz, Trzaskalski, Jagieliński, Oświęcimka.