III liga: Pogoń Łapy zremisowała na wyjeździe ze Startem

piłka nożna / Działdowo 2011-04-22 19:33:40

W jedynym piątkowym spotkaniu w ramach 21. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej Start Działdowo zremisował u siebie z Pogonią Łapy 2:2.

Łapianie przegrywali do przerwy 1:2. Pierwsza bramka padła w 7. minucie, gdy uderzenie Tomasza Chądzyńskiego odbiło się od słupka, a następnie interweniującego Andrzeja Olszewskiego. Trafienie zostało uznane jako bramka samobójcza. W 20. minucie świetnym uderzeniem z dystansu na 2:0 podwyższył Marek Wyżlic. Kontaktowego gola dla Pogoni zdobył Piotr Hryniuk.

Drugą połowę Pogoń rozpoczęła w taki sposób, iż trudno było się spodziewać, że wywalczy w Działdowie jakiekolwiek punkty. Pięć minut po rozpoczęciu drugiej odsłony czerwoną kartką ukarany został Karol Sipko. Podopieczni Andrzeja Olszewskiego grali w osłabieniu nadzwyczaj ambitnie i po bramce Bartosz Ksepki doprowadzili do stanu 2:2.

W sobotę rozegrane zostaną kolejne trzy spotkania. Olimpia Zambrów podejmie Mazura Ełk, Czarni Olecko skonfrontują się z Warmią Grajewo, natomiast Vęgoria Węgorzewo zagra z Mrągowią Mrągowo.