KOS: Wyniki sobotnich spotkań 23. kolejki rozgrywek

piłka nożna / woj. podlaskie 2011-05-07 20:01:43

W sobotę odbyły się trzy spotkania w ramach 23. kolejki Klasy Okręgowej Seniorów. Poniżej prezentujemy uzyskane rezultaty.

Najciekawiej, a właściwie najbardziej kontrowersyjnie było w Choroszczy, gdzie spotkanie pomiędzy miejscową Narwią, a Spartą 1951 Szepietowo zakończyło się walkowerem na korzyść gości. Gospodarze przegrali w ten sposób, ponieważ w trakcie trwania spotkania otrzymali pięć czerwonych kartek oraz dopuścili się naruszenia nietykalności sędziego.

Podlasiak Knyszyn przed własną publicznością zremisował z Sudovią Szudziałowo 0:0.

Zgodnie z oczekiwaniami wyżej notowana Krypnianka Krypno pokonała Magnata Juchnowiec 2:0 (2:0). Trzy punkty bez wychodzenia na murawę dopisała do swojego dorobku Puszcza Hajnówka, która w ten weekend miała grać z rezerwami Pogoni Łapy.

W niedzielę zdecydowanie najistotniejszym meczem będzie konfrontacja trzeciej w tabeli Korony Dobrzyniewo z liderem z Wasilkowa.

Wyniki sobotnich spotkań 23. kolejki Klasy Okręgowej Seniorów:

Podlasiak Knyszyn - Sudovia Szudziałowo 0:0

Narew Choroszcz - Sparta 1951 Szepietowo 0:3 - walkower

Krypnianka Krypno - Magnat Juchnowiec 2:0 (2:0)

87.119.29.4

Jeżeli naprawdę trener grał na lewo, to powinien podać się do dymisji.

• nick
    2011-05-09 19:06:36
    178.183.238.194

a tak poza tym to sędzia w protokole może pisać co mu się tylko spodoba i tak to właśnie wyglądało, szkoda zresztą czasu i nerwów dla takiego pajaca

• nick
    2011-05-09 19:04:09

*my tez mieliśmy karnego w 1 połowie i też nie gwizdną więc sprawiedliwie sie zachowa

Takiego karnego, że wasz zawqodnik żółtą dostał i nawet nie protestował , to faktycznie sprawiedliwe jak się patrzy :)

• wzpn
    2011-05-09 17:25:56
    79.185.231.3

stwierdzono, że sędzią meczu w Dopbrzyniewie był jednooki cyklop z wadę wzroku i dlatego nie widział karnego a widział zawodnika , który nie grał

• ss
    2011-05-09 15:40:52
    87.119.29.4

A co z panem Jamiołkowskim ? Ładny przykład daje swoim zawodnikom, ciekawe co w tym temacie powie związek? No no...

• ks wasilkow
    2011-05-09 09:50:32
    178.42.61.125

ja odbieram to inaczej moim zdaniem byliśmy lepsi a w końcówce to oddaliśmy troche wam pola bo wynik był dobry i nie trzeba było gonić a nie zapomnij ze my tez mieliśmy karnego w 1 połowie i też nie gwizdną więc sprawiedliwie sie zachował wam też życze powodzenia

• kibic
    2011-05-08 22:02:49
    77.46.56.139

do KS Wasilków, to byliśmy na innym meczu. Remis byłby sprawiedliwy. Oprócz strzelonych dwóch bramek nie było nic więcej 100%, z naszej strony może zbyt dużo setek nie było, ale w ostatniej minucie rożny i strzał naszego piłkarza mija z 50 cm poprzeczkę, przy odrobinie szczęścia byłby remis, a nie 4:0, Też grałem w meczu jestem piłkarzem Korony, wygraliście i nikt wam tego nie zabierze, ale nie mów, że mieliście przewagę na 4:0, bo to nie jest prawda. Mecz był wyrównany w wielu momentach to my przeważaliśmy, nie licz każdego strzału jako zagrożenie, bo strzałów oddaliśmy więcej i nie pisze ,że powinno być 6:4 dla nas, remis byłby sprawiedliwy, a wygraliście i też jest sprawiedliwie, strzeliliście o jedną bramkę więcej, tyle. Co do karnego to wiadomo, my widzieliśmy to inaczej, nie ma co teraz się o to przepychać, chociaż przeciwko nam sędziowie takie gwiżdżą. Powodzenia dalej.

• masakra
    2011-05-08 22:00:44
    85.193.196.89

zgadzam sie z "fifa" Nie ma litości dla chuliganów zwłaszcza tych na boisku!!!! Bo pobłażanie takim zachowaniom morze doprowadzić do poważnych kontuzji tych którzy chcą grać w piłkę a nie tych którzy jak "czubki" grają w durnia. Mają gdzie wiec niech graja miedzy soba i tak pewnie srednio rozumieją sens gry ligi fair play itp.

2011-05-08 21:49:33
    83.31.205.149

a do tego powiem ze to byl Jamiołkowski Marek

• ks wasilków
    2011-05-08 21:35:48

bo jestem zawodnikiem wasilkowa i widziałem co sędzia w protokole napisał ze grał zawodnik zawieszony za kartki i do tego pod innym nazwiskiem tyle w temacie a karnego nie było bo jak zawodnik trafia w piłkę czysto i wybija na róg a potem wpada na jego zawodnik z przeciwnej drużyny to karnego nie ma chyba co nie? a jeszcze mecz na remis jak korona oddała jeden celny strzał w bramkę i to niestety trafil to sory ale przy paru akcjach wasuilkowa brakowało szczęścia to moze na 4 by się nie skończyło

• fifa
    2011-05-08 18:25:44
    87.119.29.4

A uderzenie sędziego to pryszcz?. za to powinien zostać zawieszony dożywotnio, prymityw !

• masakra
    2011-05-08 17:14:22

Co sie plujesz jak mieli 4 czerwone to i tak widac ze nie kopali w pilke tylko w przeciwników.Chamstwo tyle ci powiem o twojej niby druzynie. Z pola sie zeszli od kopania buraków?? a takich smieci nie do A a do C klasy. Ale to choroszcz kazdy wie ze o szpital się opiera. Zdegradować!!!!!!!

• qaz
    2011-05-08 16:12:24
    77.255.52.114

w meczu choroszczy z szepietowem sędzia chyba na kwasie jakimś był, mecz przerwał po 4 czerwonych dla piatego zawodnika pokazał drugą żółtą podczas gdy ten schodził z boiska, sami zawodnicy choroszczy mówią, że to druga żółta powinna być czerwona a sędzia mówi, że nie będzie czerwonej i nie pokazał po czym zawodnik wchodzący za niego powiedział do sędziego ze powinien juniorów sędziować za co dostał czerwoną

• kibic
    2011-05-08 15:51:28

do ks Wasilków, a skąd takie wiadomości, nikt nie sprawdzał dowodów w przerwie , po meczu, sędzia może sobie mówić co chce. Wasilków wygrał i tyle, ale jaki walkower? Mecz na remis,w 90 minucie ewidentny karny, a sędzia pokazuje rożny,którego nie powinno być i daje z 5 żółtych kartek.

2011-05-08 15:19:44

Wasilków wygrał 2:1 w meczu ale i tak prawdopodobnie będzie walkower bo w koronie grał koleś zawieszony za kartki