II liga: Wyjazdowy remis Ruchu Wysokie Mazowieckie

piłka nożna / Łowicz 2011-05-11 19:11:44

Piłkarze Ruchu wysokie Mazowieckie przerwali dziś fatalną passę czterech ligowych porazek z rzędu. W spotkaniu 28. kolejki "Mleczni" zremisowali na wyjeździe z Pelikanem Łowicz 1:1.

Pierwsi gola zdobyli gospodarze, dla których tak jak i dla gości, był to mecz " za 6 punktów". W 15. minucie prowadzenie dla Pelikana dał Mariusz Solecki. Bramka wyrównująca padła w 35. minucie, a na listę strzelców wpisał się Adrian Bartkiewicz.

Końcowy rezultat z pewnością nie zadowala obu zespołów. Pelikan, ma jednak jeszcze dość bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Ruch zaś wygląda na to, że do końca będzie walczył o uniknięcie spadku do III ligi.

Pelikan Łowicz - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 (1:1)
Bramki: Mariusz Solecki 18 - Adrian Bartkiewicz 35