IV liga: Hetman Tykocin vs Promień Mońki 2:3

piłka nożna / Tykocin 2008-04-06 16:23:34

W meczu beniaminków IV ligi lepiszy okazał się Promień Mońki. Piłkarze z Tykocina, poraz kolejny nie zdobyli punktów i wciąż pozostają czeroną latarnią ligi, z zaledwie 7 punktów.

Spotkanie  w Tykocinie był klasycznym meczem o 6 punktów. Gospodarze mieli świadomości, że w przypadku porażki ich sytuacja w lidze stała by się niewesoła. Już w 15 minucie Hetman mógł wygrywać, lecz strzał Gryszkiewicza okazał się minimalnie niecelny. Przewaga piłkarzy Promienia była widoczna od początku meczu leczto gospodarze, niespodziewanie objeli prowadzenie. Kołaczek po podaniu z prawej strony, znalazł się przed brmakarzem i pewnym strzałem wykorzystał szansę. Pięć minut później mogło być 2:0, jednak strzał Gryszkiewicza z wolnego znakomicie sparował bramkarz Promienia. Piłkarze Hetmana tylko 6 minut cieszyli się z prowadzenia. W niegroźnej sytuacji po błędzie bramkarza, piłkarze z Moniek wyrównali.
Druga połowa nierozpoczęła się jeszcze na dobre gdy zawodnicy Promienia strzelili drugą bramkę. Pomomo straty gola, Hetman nadal dominował na boisku. Kolejne zagrożenia pod bramką gości przyniosły efekt w 72 minucie, gola strzelił wyróżniający się na boisku Gryszkiewicz. Gdy wydawało się ze mez zakończy się podziałem punktów, bramkę dającą zwycięstwo strzelili piłkarze z Moniek. Punkty zdobyte w Tykocnie pozwolą Promieniowi na poprawę sytuacji w tabeli.

HETMAN TYKOCIN - PROMIEŃ MOŃKI    2 : 3 (1 : 1)