LIVE: Mecz na szczycie III ligi: Olimpia - Dąb

piłka nożna / Zambrów 2011-05-21 16:53:34

Portal PodlaskiSport.pl przeprowadzi relację na żywo ze szlagierowego spotkania III ligi, w którym Olimpia Zambrów podejmie Dąb Dąbrowa Białostocka.

Olimpia Zambrów - Dąb Dąbrowa Białostocka 2:0 (1:0).

0' - Witamy ze stadionu przy ulicy Kardynała Prymasa Wyszyńskiego w Zambrowie. Już za chwilę rozpocznie się spotkanie na szczycie III ligi. Miejscowa Olimpia podejmie zespół Dębu Dąbrowa Białostocka.

0' - Przypomnijmy: Olimpia Zabrów lideruje tabeli III ligi z dorobkiem 49 punktów mając punkt przewagi nad Huraganem Morąg. Dąb Dąbrowa Białostocka plasuję się na trzecim miejscu, mając na koncie 40 punktów. Awans do II ligi uzyskuje tylko jedna drużyna, tak więc wielka szansa by Olimpia zbliżyła się do II ligi, ale na pewno Dąb łatwo się nie podda.

1' - Sędzia rozpoczął spotkanie. Czekamy więc na pierwsze bramki.

5' - Póki co widzimy na boisku grę w środku pola.

8' - Jako że na boisku niewiele się dzieje podajemy składy. Gospodarze dziś wybiegli na murawę w składzie: Bebłowski - Zalewski, Piłatowski, Szczepanik, Jurczuk, Dołubizna, Dzienis, Jakuszewski, Świderski, Dzierzgowski, Kobeszko.

12' - Goście dziś w składzie: Sakowicz - Sawicki, Biernacki, Łabieniec, Doroszczyk, Piesiecki, Bondziul, Orpik, Bobowik, Baranowski, Kiljanczyk.

16' - I mamy bramkę w Zambrowie! Olimpia obejmuje prowadzenie po trafieniu Michała Świderskiego!

25' - Olimpia stara się kontrolować grę i utrzymywać korzystny wynik

30' - Dąb jeśli myśli o awansie i dogonieniu Olimpii musi zacząć śmielej atakować.

34' - Olimpia mogła prowadzić 2:0! Strzelał Jakuszewski, potem jeszcze dobitka, ale obrońca Dębu wybija piłkę z lini bramkowej.

40' - W Zambrowie piękne słońce, a piłkarze grają nieco ospale, tak można zacząć podsumowywać pierwszą część spotkania.

45' - Do przerwy Olimpia prowadzi z Dębem 1:0.

55' - Na boisku nie dzieje się nic godnego uwagi. Jedynie policja wkroczyła na trybuny i bez powodu przeszukuje kibiców... Inwigilacji ciąg dalszy...

59' - Małe utrudnienia w pracy, a tym czasem na boisku mamy bramkę, jednak nie uznaną przez sędziego. Olimpia mogła prowadzić 2:0, ale według sędziego liniowego Dzienis strzelał ze spalonego.

71' - Tym razem bramka zdobyta już poprawnie! Olimpia - Dąb 2:0. Strzelcem bramki Dzierzgowski.

90' - koniec spotkania. Olimpa pewnie wygrywa z Dębem 2:0 i nadal pozostaje liderem rozgrywek.