II liga: Ruch Wys. Maz. - Stal Rzeszów 2:4 (1:1)

piłka nożna / Wysokie Mazowieckie 2011-05-29 19:15:03

Ruch Wysokie Mazowieckie przegrał na własnym boisku ze Stalą Rzeszów 2:4. Bramki dla gospodarzy strzelali: Michał Fidziukiewicz oraz Michał Oświęcimka.

Mecz dla gospodarzy rozpoczął się bardzo obiecująco. Już w 11 minucie spotkania Ruch objął prowadzenie po trafieniu Michała Fidziukiewicza. Przed przerwą Stal zdołała jeszcze wyrównać za sprawą Fabianowskiego.

Po przerwie Fabianowski zdobył kolejne dwa gole dla Stali, na które Ruch odpowiedział trafieniem Oświęcimka. Wynik końcowy w 67 minucie spotkania ustalił Szela.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Stal Rzeszów 2:4 (1:1)