III liga: Zwycięstwa Promienia Mońki i Warmii Grajewo

piłka nożna / Braniewo, Elbląg, Mońki, Grajewo, Morąg 2011-06-04 09:42:07

W czwartkowym meczu 28. kolejki III ligi MKS Korsze pokonał na wyjeździe Czarnych Olecko. Na sobotę zaplanowano pięć spotkań.

Osiem bramek padło w czwartkowym spotkaniu pomiędzy Czarnymi Olecko, a MKS-em Korsze. Goście do przerwy prowadzili skromnie 1:0, jednak w drugiej połowie dołożyli pięć trafień i było już 6:0, ale w końcówce o dwa honorowe trafienia postarali się Czarni.

W pierwszym sobotnim meczu Zatoka Braniewo zremisowała przed własną publicznością z przyszłym drugoligowcem - Olimpią Zambrów 1:1. Gospodarze prowadzenie objęli w 87. minucie, a po upływie trzech doliczonych minut do wyrównania doprowadził Łukasz Trzaska.

Cenne zwycięstwo zanotował Promień Mońki, który po ciężkim meczu pokonał u siebie Mrągowię Mrągowo po bramce Łukasza Bagińskiego. W Grajewie bezapelacyjnie lepsza okazała się miejscowa Warmia, która na własnym obiekcie pokonała Mazura Ełk 4:0 (2:0).

Wissa Szczuczyn nie sprostała Startowi Działdowo, który prowadzenie uzyskał już w 11. minucie po strzale Marcina Ogrodowczyka. W drugiej połowie działdowianie podwyższyli na 2:0, a w 72. minucie rozmiary porażki zmniejszył Wojciech Łapiński.

Huragan Morąg przegrał z Vęgorią Węgorzewo 0:1, autorem decydującego trafienia z 11. minuty okazał się Dominik Kun.

Wyniki sobotnich spotkań 28. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej:

Zatoka Braniewo - Olimpia Zambrów 1:1 (0:0) - RELACJA
Łukasz Wolak 87' - Łukasz Trzaska 90'.

Promień Mońki - Mrągowia Mrągowo 1:0 (0:0)
Łukasz Bagiński 62'.

Warmia Grajewo - Mazur Ełk 4:0 (2:0)
Konrad Kowalko 6', 37', Marcin Arciszewski 50', Krzysztof Krukowski 80'.

Huragan Morąg - Vęgoria Węgorzewo 0:1 (0:1)
Dominik Kun 11'.

Wissa Szczuczyn - Start Działdowo 1:2 (0:2)
Wojciech Łapiński 72' - Marcin Ogrodowczyk 11', Adrian Korzeniewski 24'.

Niedzielne mecze:

Concordia Elbląg - Pogoń Łapy, godz. 14:30

Dąb Dąbrowa Białostocka - Motor Lubawa, godz. 15:00

Czwartkowy mecz:

Czarni Olecko - MKS Korsze 2:6 (0:1)
Piotr Matwiejczyk 80', Daniel Bogdanowicz 87' - Damian Roksela 6', 72', Piotr Kozłowski 60', 66', 79', Adrian Romanowski 65'.

80.54.97.8

Do czasu gdy nie nastapią zmiany w polskim związku piłki nożnej z Latą i jego świtą a co za tym idzie jego wiernymi sługami w zwiazkach wojewódzkich minn. podlaskim beda robili co chcą aby kasa sie zgadzała - po trupach.
    Mówiąc konkretnie o sędziach podlaskich do jest jakieś kuriozum,nie mozna im wytknac błędów i często wypaczania wyników bo od razu stają się wrogami tych którzy ich krytykyją a co gorsze od razu się otwiera parasol ochronny ze zwiazku
    i stacza się tośdowisko na juz chyba drugie dno.Strach pomyśleć co będzie dalej.

• avn
    2011-06-05 13:26:33
    83.11.29.87

Obecny poziom naszej piłki to wynik działan PZPN na wysokim i na niskim szczeblu. Myślałem że najgorsze mamy ju ż za sobą. Myliłem się - najgorsze dopiero przyjdzie.
    Wszelkie pozasportowe działania utrzynają w lidze takie kluby jak Wissa itp. Psełdodziałacze i psełdosędziowie zafundują nam bardzo wątpliwej urody spektakl w ostatnich kolejkach, np . dadzą jednemu zespołowi 10 żółtych i czerwoną kartkę a drugiemu w tyn samym czasie za podobne przewinienia pogrożą palcem.
    Znacie przepis o spalonym ?" wiecie kiedy jest - wtedy gdy sędzia zagwizda .
    A nasza piłeczka toczy się od lat na zaszczytną 100 pozycję w rankingu . Powpdzenia

• Robert
    2011-06-05 13:16:38
    79.185.222.40

A Co do Debiutu młodego piłkarza w Mońkach bo to chyba był jego pierwszy mecz przed własną publicznością Kamila Łobacza pierwszy kontakt z piłką (znaczy walka bo był faul) i kartka widzi że gra pod presją i z daleka było widać że ma chłopaczyna tremę no ale cóż Aby kasa do Związku za karteczki wpadła... zgroza !!! Sędziowie tacy to nawet nie ludzie...

• obs.
    2011-06-05 13:10:39
    80.54.97.8

Tylko sędzia z Podlasia sugeruje sie jakimiś wymyślonymi przez siebie przepisami,Łukasz Bagiński mija ostaniego obrońcę zostaje złapany za rękę przed polem karnym i obrońca ten zostaje ukarany tylko żółtą kartką - zgroza.Ile to jeszcze obserwatorzy z w-mzpn będą musieli jeżdzić tyle kilometrów,żeby obserwować tą zgraję nieudaczników z podlaskiego zpn. Poza tym,że się pośmieją z tych ludzi nic pozytywnego nie wynika,bo sedziowie i z panem Sarosiekiem

maja sie nadzwyczaj wysmienicie

• Tomek
    2011-06-05 12:03:20

Bagiński strzelił bramkę w 62 minucie...
    Sędzia nie pokazał czerwonej kartki dla obrońcy z Mrągowa co odnotował obserwator poza tym budził wiele kontowersji i gwizdał na korzyść przeciwników ;( Dla piłkarzy z Moniek kartkowanie znowu było nawet dla młodego Kamila Ł. dał kartkę moim zdaniem za faul który powinien tylko odgwizdać a tu to kartkował a tam to wiadome szkoda pisać jakie fatum nad Mońkami mają że tak nie lubią czy jak ???

• avn
    2011-06-05 09:20:34
    83.11.29.87

Panowie sędziowie piłkarscy z podlasia. To co odstawiacie na meczach to nawet nie jest żenada. To czysty skandal .
    Mam nadzieję że wrocławska prokuratura nie zakończyła jeszcze sowjej pracy i zajmie się panami i paniami z podlasia
    sędziujacymi III ligę . Na moje oko będzie tam miała sporo roboty i ciekawe efekty działania.

95.49.19.178

Jak w Mońkach tym razem sędziowanie lepiej czy nadal kartkowanie i przedłużanie meczu na drugą stronę ?? Mecz dramaturgia był ??