» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

II liga: Znamy dokładny terminarz na sezon 2011/2012

piłka nożna / Polska 2011-07-07 11:28:51

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował dokładny terminarz rozgrywek II ligi wschodniej w sezonie 2011/12.

Spośród wszystkich drugoligowców tylko Świt Nowy Dwór Mazowiecki czeka na otrzymanie licencji.

W II lidze województwo podlaskie reprezentowały będą zespoły Sokoła Sokółka oraz Wigier Suwałki. Na inaugurację oba zespoły zagrają przed własną publicznością. Sokół podejmie Resovię, natomiast Wigry skonfrontują się z beniaminkiem z Puław.

W każdej kolejce jeden z zespołów będzie pauzował lub PZPN dokoptuje do składu II ligi wschodniej jeszcze jedną drużynę.

Terminarz rundy jesiennej II ligi wschodniej w sezonie 2011/12:

Kolejka 1 - 23-24 lipca

Stal Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Garbarnia Kraków - pauza / dodatkowy klub
Pogoń Siedlce - OKS 1945 Olsztyn
Znicz Pruszków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Stalowa Wola - Okocimski KS Brzesko
Jeziorak Iława - Pelikan Łowicz
Motor Lublin - Puszcza Niepołomice
Sokół Sokółka - Resovia
Wigry Suwałki - Wisła Puławy

Kolejka 2 - 30-31 lipca

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Resovia
Puszcza Niepołomice - Sokół Sokółka
Pelikan Łowicz - Motor Lublin
Okocimski KS Brzesko - Jeziorak Iława
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Stalowa Wola
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
OKS 1945 Olsztyn - Wisła Puławy
pauza / dodatkowy klub - Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków

Kolejka 3 - 6-7 sierpnia

Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów
Wisła Puławy - pauza / dodatkowy klub
Znicz Pruszków - OKS 1945 Olsztyn
Stal Stalowa Wola - Wigry Suwałki
Jeziorak Iława - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin - Okocimski KS Brzesko
Sokół Sokółka - Pelikan Łowicz
Resovia - Puszcza Niepołomice

Kolejka 4 - 13-14 sierpnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Puszcza Niepołomice
Pelikan Łowicz - Resovia
Okocimski KS Brzesko - Sokół Sokółka
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin
Wigry Suwałki - Jeziorak Iława
OKS 1945 Olsztyn - Stal Stalowa Wola
pauza / dodatkowy klub - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - Wisła Puławy
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce

Kolejka 5 - 20-21 sierpnia

Pogoń Siedlce - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola - pauza / dodatkowy klub
Jeziorak Iława - OKS 1945 Olsztyn
Motor Lublin - Wigry Suwałki
Sokół Sokółka - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Resovia - Okocimski KS Brzesko
Puszcza Niepołomice - Pelikan Łowicz

Kolejka 6 - 27-28 sierpnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Okocimski KS Brzesko - Puszcza Niepołomice
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Resovia
Wigry Suwałki - Sokół Sokółka
OKS 1945 Olsztyn - Motor Lublin
pauza / dodatkowy klub - Jeziorak Iława
Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy

Kolejka 7 - 3-4 września

Wisła Puławy - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
Jeziorak Iława - Stal Rzeszów
Motor Lublin - pauza / dodatkowy klub
Sokół Sokółka - OKS 1945 Olsztyn
Resovia - Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Pelikan Łowicz - Okocimski KS Brzesko

Kolejka 8 - 10-11 września

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Okocimski KS Brzesko
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Pelikan Łowicz
Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice
OKS 1945 Olsztyn - Resovia
pauza / dodatkowy klub - Sokół Sokółka
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Garbarnia Kraków - Jeziorak Iława
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy - Znicz Pruszków

Kolejka 9 - 14 września

Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy
Jeziorak Iława - Pogoń Siedlce
Motor Lublin - Garbarnia Kraków
Sokół Sokółka - Stal Rzeszów
Resovia - pauza / dodatkowy klub
Puszcza Niepołomice - OKS 1945 Olsztyn
Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki
Okocimski KS Brzesko - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 10 - 17-18 września

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wigry Suwałki - Okocimski KS Brzesko
OKS 1945 Olsztyn - Pelikan Łowicz
pauza / dodatkowy klub - Puszcza Niepołomice
Stal Rzeszów - Resovia
Garbarnia Kraków - Sokół Sokółka
Pogoń Siedlce - Motor Lublin
Wisła Puławy - Jeziorak Iława
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Kolejka 11 - 24-25 września

Stal Stalowa Wola - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jeziorak Iława - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Wisła Puławy
Sokół Sokółka - Pogoń Siedlce
Resovia - Garbarnia Kraków
Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów
Pelikan Łowicz - pauza / dodatkowy klub
Okocimski KS Brzesko - OKS 1945 Olsztyn
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wigry Suwałki

Kolejka 12 - 1-2 października

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki
OKS 1945 Olsztyn - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
pauza / dodatkowy klub - Okocimski KS Brzesko
Stal Rzeszów - Pelikan Łowicz
Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice
Pogoń Siedlce - Resovia
Wisła Puławy - Sokół Sokółka
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Stal Stalowa Wola - Jeziorak Iława

Kolejka 13 - 8-9 października

Jeziorak Iława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Motor Lublin - Stal Stalowa Wola
Sokół Sokółka - Znicz Pruszków
Resovia - Wisła Puławy
Puszcza Niepołomice - Pogoń Siedlce
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków
Okocimski KS Brzesko - Stal Rzeszów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - pauza / dodatkowy klub
Wigry Suwałki - OKS 1945 Olsztyn

Kolejka 14 - 12 października

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS 1945 Olsztyn
pauza / dodatkowy klub - Wigry Suwałki
Stal Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Garbarnia Kraków - Okocimski KS Brzesko
Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz
Wisła Puławy - Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków - Resovia
Stal Stalowa Wola - Sokół Sokółka
Jeziorak Iława - Motor Lublin

Kolejka 15 - 15-16 października

Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Sokółka - Jeziorak Iława
Resovia - Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice - Znicz Pruszków
Pelikan Łowicz - Wisła Puławy
Okocimski KS Brzesko - Pogoń Siedlce
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
OKS 1945 Olsztyn - pauza / dodatkowy klub

Kolejka 16 - 22-23 października

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - pauza / dodatkowy klub
Stal Rzeszów - OKS 1945 Olsztyn
Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy - Okocimski KS Brzesko
Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz
Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice
Jeziorak Iława - Resovia
Motor Lublin - Sokół Sokółka

Kolejka 17 - 29-30 października

Sokół Sokółka - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Resovia - Motor Lublin
Puszcza Niepołomice - Jeziorak Iława
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola
Okocimski KS Brzesko - Znicz Pruszków
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Puławy
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
OKS 1945 Olsztyn - Garbarnia Kraków
pauza / dodatkowy klub - Stal Rzeszów

Kolejka 18 - 5-6 listopada

Wisła Puławy - Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Rzeszów
pauza / dodatkowy klub - Garbarnia Kraków
OKS 1945 Olsztyn - Pogoń Siedlce
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Znicz Pruszków
Okocimski KS Brzesko - Stal Stalowa Wola
Pelikan Łowicz - Jeziorak Iława
Puszcza Niepołomice - Motor Lublin
Resovia - Sokół Sokółka

Kolejka 19 - 12-13 listopada

Resovia - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Sokółka - Puszcza Niepołomice
Motor Lublin - Pelikan Łowicz
Jeziorak Iława - Okocimski KS Brzesko
Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Wisła Puławy - OKS 1945 Olsztyn
Pogoń Siedlce - pauza / dodatkowy klub
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów

Kolejka 20 - 19-20 listopada

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
pauza / dodatkowy klub - Wisła Puławy
OKS 1945 Olsztyn - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jeziorak Iława
Okocimski KS Brzesko - Motor Lublin
Pelikan Łowicz - Sokół Sokółka
Puszcza Niepołomice - Resovia


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-04-26 06:45:35
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-09 16:20:05
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-01 00:50:15
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-14 12:44:49
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-07 03:28:55
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-24 00:49:19
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-16 18:26:34
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-10 22:54:08
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-01-17 13:42:12
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2015-11-24 02:34:13
    46.229.164.100

    Komentarz zablokowany.

  • hr
    2011-07-09 13:08:54
    89.241.235.17

    Szkoda Elku reszta to male miasteczka.3 Liga w tym roku duzo silniejsza.Zobaczcie grupe Warszawska!(90 min.pl)!

  • Anonim
    2011-07-09 09:58:06
    77.113.36.58

    czyli 5 ekip spada z 3 ligi Vęgoria Węgorzewo
    Motor Lubawa
    Mazur Ełk
    Wissa Szczuczyn
    Promień Mońki

  • Anonim
    2011-07-09 09:53:47
    77.113.36.58

    prawa nie jest jednak ostatecznie zakończona, bo Podlaski ZPN złożył skargę kasacyjną od rozstrzygnięć WG PZPN. Niezależnie od ich pozytywnego rozpatrzenia nie zmieni to faktu, że z III ligi spadnie 5 ekip (utrzymanie walkowerów nie spowoduje, że któraś z zainteresowanych ekip ucieknie ze strefy spadkowej).

  • Anonim
    2011-07-09 09:53:05
    77.113.36.58

    konsekwencji nie otrzymania licencji drugoligowej przez Ruch Wysokie Mazowieckie (zagra w lidze III w sezonie 2011/2012).

  • Anonim
    2011-07-09 09:50:06
    77.113.36.58

    a ruch to powinien o 1 ligę spaść czyli do 3. a nie w 4

  • Anonim
    2011-07-09 09:48:20
    77.113.36.58

    no to czyli perspektywa w kos to po 3 spadają i awansują

  • BKS
    2011-07-08 19:52:38
    83.9.107.211

    Po dwie spadają i wchodzą.

  • kr
    2011-07-08 15:29:50
    89.241.235.17

    Ruch w 4 Lidze?-Perspektywa w KOS!

  • odp do ruch
    2011-07-08 12:35:53
    77.113.155.54

    chyba po 3

  • ruch
    2011-07-07 19:55:40
    77.255.57.143

    to akurat wiadomo ale jak niższe ligi po ile ekip spada ?

  • odp do ruch
    2011-07-07 16:42:50
    77.113.95.231

    ruch 3 liga

  • ruch
    2011-07-07 13:13:32
    178.42.164.82

    co z ruchem w takim razie i niższymi ligami ??





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria