II liga: Pelikan przeleciał Sokoła w 3. kolejce II ligi wschodniej

piłka nożna / Sokółka 2011-08-07 20:11:29

Nadal bez ligowego zwycięstwa pozostaje drugoligowy Sokół Sokółka, który w 3. kolejce II ligi wschodniej przegrał przed własną publicznością z Pelikanem Łowicz 2:4 (2:2).

Gospodarze prowadzili już po dwóch minutach, gdy niefrasobliwość defensywy Pelikana wykorzystał pozyskany przed sezonem Tomasz Jakuszewski. Po dziewięciu minutach do wyrównania doprowadził Mariusz Solecki.

Sokółczanie wręcz błyskawicznie odpowiedzieli kolejną bramką i wydawałoby się, że tego spotkania co najmniej nie przegrają. W 12. minucie bramkę na 2:1 dla Sokoła z rzutu karnego zdobył Kamil Wotkielewicz. Niestety jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Robert Łakomy.

W drugiej połowie po bramkach Przemysława Grajka i Patryka Pomianowskiego Pelikan osiągnął dwubramkowe prowadzenie, którego nie oddał już do końca meczu.

Sokół Sokółka - Pelikan Łowicz 2:4 (2:2)
Jakuszewski 2', Wojtkielewicz 12' (k) - Solecki 11', Łakomy 27', Grajek 57', Pomianowski 58'.

Sokół: Trudnos - Sołowiej, Naliwajko, Pracz, Tochwin, Orpik (60' Kosiński), Zalewski, Wojtkielewicz, Dzienis, Jakuszewski, Andrzejewski (60' Toczydłowski).

Pelikan: Pytkowski - Łakomy, Przybyszewski, Gołka, Żółtowski, Łochowski (63' Gamla), Grajek, Pomianowski, Adamczyk (74' Okoński), Solecki (81' Mitek), Kowalczyk (86' Kosiorek).

Żółte kartki: Wojtkielewicz (Sokół) - Pytkowski, Żółtowski (Pelikan).

2.97.20.158

W B-stoku jest profesjonalny zespol.A w Lomzy jest potrzeba i szansa zeby stworzyc profesjonaly zespol na poziomie 2 moze 1 Ligi.A obnizenie pensji (o ile mialo miejsce)jest po to by wlasnie taki balon nie zostal napompowany.Wynagrodzenia sa adykwatne do obecnego poziomu III Ligi.

• sss
    2011-08-11 11:45:30
    89.161.84.217

mistrzu nie pisz glupot o profesjonalizmie w Lomzy.stadion,sponsorzy a dlaczego trenerowi i zawodnikom przed poczatkiem ligi obniza sie pensje.pompujcie dalej balon a bedzie niebawem zmiana nazwy.

• musi
    2011-08-11 06:55:49
    2.97.20.158

Frekwencja na meczach oraz podejscie dzialaczy udowadnia .ze profesjonalny fotbool w naszym regionie oprocz B-stok i Lomzy jest raczej nie potrzebny!W miejszych miastach powinni sobie uzmyslowic ze to jest -biznes- i nie majac stadionu,sponsorow i kibicow lepiej zajac sie sportem mlodziezowym,a najlepsi i tak trafia tam gdzie maja trafic!

• 229
    2011-08-09 19:04:27
    31.41.26.48

dobry tekst pelikan przeleciał sokoła

2011-08-08 09:58:17
    83.1.85.220

nie wiem po co sokół wysila sie w 2 lidze skoro tylu kibicow.. pozdro z hutnika warszawa

• ;p
    2011-08-08 09:39:54
    87.119.49.217

Sokoła czeka ten sam żywot co Ruch w tym sezonie spadnie co najmniej do III ligi ;) Brak kibiców, funduszy też zacznie im brakować po tym jak ich główny się wycofał...

• HAH
    2011-08-08 09:21:43
    95.48.160.178

ale tutuł!!!! HEHE dowciapni sie robicie panowie redaktorzy :)

• ktos
    2011-08-07 22:52:29
    91.218.216.11

To z parasolkami nie zależy od zarządu tylko od delegata PZPN kolego. Po drugie Toczydłowski zmienił Andrzejewskiego w 60 min a Kosiński Orpika też w 60 min :).

2011-08-07 21:12:08

ale frekwencja,100 widzow smiech na sali.

• juzef
    2011-08-07 20:46:16
    67.243.180.64

Co wieśniaki to wieśniaki.

2011-08-07 20:26:48
    83.1.85.220

"s/m" - kolego juz o tym pisales ;/ choc duzo racji jest w twoich wypowiedziach i zgadzam sie z toba w 100% !!

• S/m
    2011-08-07 20:20:42
    83.1.189.81

2. Gratuluję pomysłu, by kibicom zostawiać odcinek kontrolny biletu, a resztę karty wstępu zabierać. Odcinek kontrolny to jakieś 2 cm. Nigdzie z czymś takim się nie spotkałem i wnioskuję, że sokólscy działacze to jacyś idioci. Raz, że chyba po to produkujecie bilety, by je sobie kibice obejrzeli. Jeśli nie, to powycinajcie kartki z zeszytu. Dwa, są kolekcjonerzy biletów i Wasze postępowanie to pod względem marketingowym strzał w stopę.

• S/m
    2011-08-07 20:20:03
    83.1.189.81

To proponuję nowemu zarządowi Sokoła zrobić kilka spraw: 1. absurdem jest odbieranie kibicom przy wejściu na stadion parasoli. Niestety, nie zauważyłem u Was zadaszenia, a podczas meczu z Resovią taka praktyka miała miejsce. Gratuluję pomysłu i zapowiadam, że jeśli jeszcze kiedyś noga moja postanie na Waszym obiekcie, a zmoknę, bo odbierze mi się parasol, to zażądam odszkodowania za zniszczone dokumenty. Nie wszystkie są plastikowe, a specjalnie wyłożę na deszcz, żeby Wam tylko dopiec.