192.243.55.138

• fan
    2011-08-15 01:37:59
    80.54.36.253

iskra wygrala w filipowie bo sedzia pilnowal wyniku a karny to prawdziwe dzielo sztuki nawet zawodnicy iskry nie wiedzieli o co chodzi

• kibic
    2011-08-15 01:36:52

Komentarz oczekuje na akceptację moderatorów.

Victoria Jedwabne - Podlasiak Knyszyn 0-2
    Bramki dla Podlasiaka : Odyjewski , Woronowicz.

• KS
    2011-08-14 19:26:10
    79.185.173.242

KS Miastkowo - Wigry II Suwałki 4:7 (1:5).
    Bramki: Rupacz 30, 60, Piotr Magdaleński 65, D. Ziemczyk 75 - Jegliński 3, 28, P. Omilianowicz 4, T. Sawicki 26, 44, Sienkiewicz 52, Pilichowski 88.

Bardzo dobra ekipa z Suwałk, która idzie na awans.

• kano1975
    2011-08-14 18:46:37
    178.42.209.243

Wizna-Krynki 2:4 (bramki dla Krynek: Szymanowicz P - 2, Bułatewicz, Stefanowicz - karny)

87.119.53.105

śniadowo wygrało 5 :0 a2 x tyle 100 zmarnowało śmiało mogłobyć 10 do 0 i jagiellonia 2 żółte i 2 czerwone

178.42.214.240

witam. może ktoś zna dzisiejsze wyniki II Kolejki A Klasy?

• koleszka
    2011-08-13 18:10:46
    79.163.80.200

w krynkach tak nie placzcie bo bylem na waszym meczu i widzialem brak zawodnikow ktorych nie bylo, w 1 polowie brak srodka po przerwie lepiej bylo. podejrzewam ze jeszcze sie zgracie a gre wasza w srodku poprowadzi gosc z 18 ktory wszedl po przerwie bo z nim kidys gralem i wiem jak potrafi grac tylko musi popracowac nad kondycja bo slabo z tym
    u niego

• krynki
    2011-08-13 18:02:08

gosc mial racje ze nasz zespol jest na srodek tabeli, czy w okrojonym skladzie nawet bardzo w porownaniu do ostatniego meczu tamtego sezonu w pierwszej 11 brakowalo 5 osob ktore albo odeszly albo lecza kontuzje. a co do tego pazura to napewno go pokazemy ale cz juz w najblizszej kolejce to sie okaze

• kibic
    2011-08-12 20:47:58
    178.182.114.216

podpisujcie sie za siebie a nie podajecie sie za kogos innego jakis zawodnik co ma zal do trenera wylewa zale podajac sie za zawodnika druzyny przeciwnej

• kano1975
    2011-08-12 19:44:38
    178.42.220.234

Co masz do naszego trenera? Patrz na swój zespół i swojego. Krynki jeszcze pokażą pazur! Już w najbliższej kolejce!

• gosc
    2011-08-12 19:42:33

Krynki w okrojonym składzie z młodzieżą i nowymi zawodnikami, którzy mieli dłuższe przerwy w grze w tym sezonie raczej uplasuje się w połowie tabeli. Wygraliśmy z nimi gładko w pierwszej kolejce za to nie zapomnę zachowania ich trenera na ławce (trochę chyba mu psychika siadła?). Dawno nie widziałem takiego rugania swoich zawodników.

• krynki
    2011-08-12 14:15:34
    79.185.236.100

suwałki, jedwabne, iskra, krynki, sniadowo najmocniejsi w lidze.

• anonim
    2011-08-12 09:48:06
    79.185.231.122

Panowie po 3 czy 4 kolejkach będzie można coś powiedzieć, jeden mecz nie świadczy o tym że drużyna jest najmocniejsza w lidze.

• ;)
    2011-08-11 23:12:46
    79.185.231.96

stawiski maja przeblyski, potrafia przegrac z slaba druzyna, ap otrafia wygrac i z 2 klasy lepszymi ;)

2011-08-11 20:52:56
    212.183.140.44

kto by sie spodziewal gks stawiski na pierwszym miejscu, no ale to dopiero pierwsza kolejka

• kano1975
    2011-08-10 17:20:36
    178.42.210.30

... Jarek Stanke, który notabene strzelił 2 bramki.

• :)
    2011-08-10 16:25:06
    178.42.209.211

Marek Palacz zagrał 90 minut w meczu Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Michałowo przegranym przez jego zespół drużyne z Michałowa 0:3
    Jeśli chodzi o Krynki z jego numerem zagrał niejaki Stanke

• do kibic z krynek
    2011-08-09 15:59:55
    79.163.112.30

kolego po co piszesz takie glupoty ze gral u nas palacz? widac ze tylko podszywasz sie za kogos z krynek poniewaz kazdy kibic wie ze marek palacz niestety nie wystepuje juz u nas. pozdro dla kumatych

• kibic
    2011-08-09 09:19:54
    83.13.35.82

Jesli chodzi o zawieszenie to ci, ktorzy maja dostep do dokumentow przeslanych przez PZPN do klubow wiedza, ze jest tam taka lista zawodnikow, ktorzy zostali zawieszeni za zolte kartki (tak jest w przypadku np. zawodnika ze Śniadowa) i wedlug pisma PZPN kara PRZECHODZI na kolejny sezon chyba ze zostanie oplacona okreslona kwota celem tzw. wykupu kartek. Tyle w tym temacie.

• kibic
    2011-08-09 09:05:51
    178.182.66.219

do wszystkich druzyn bez napinek i pisania glupot szanujmy siebie i swoje kluby bez pisania bzdur pozdro dla wszystkich

• vv
    2011-08-09 08:59:16
    83.6.26.103

zawsze jedziecie na jage ze starzy ze to ze tamto a oni nie pamiętam żeby skończyli dalej niż 5 miejsce wiec sami z nimi zagrajcie w tedy będziemy porównywać wyniki i jak kto grał

2011-08-09 07:02:56
    79.185.228.14

to kto w takim razie grał?

• kibic
    2011-08-09 00:38:25
    109.231.55.31

palacz nie gral w krynkach. gral w meczu ruch wys maz-michalowo, jako gracz michalowa.

87.119.53.149

jak nie wiesz to sie nie odzywaj nie jest zawieszony;] idz do pzpnu zapytaj sie to Cie wysmieja;p

• krynki
    2011-08-08 20:28:18
    79.185.234.116

a tak w ogole, jak moze byc zawieszony za kartki, jak ten mecz jest pierwszy w sezonie ? hahahahahahha

• krynki
    2011-08-08 20:27:36

o sniadowo cwaniaki, zglaszac do pzpnu ta sprawe.

• gosc
    2011-08-08 20:02:09
    178.42.221.64

Ten Piechowski zawieszony za kartki! Bedzie walkower!

• gosc
    2011-08-08 19:50:46
    178.42.211.188

który piechowski strzelił dla śniadowa?

2011-08-08 17:22:24
    83.9.106.48

orleta goll lalalalala pozdrawiamy A klase :)

2011-08-08 17:12:14
    79.185.228.172

TA JAGA TO SAME PIERDOŁY WIĘCEJ WYPILI JAK WYGRALI

• gg
    2011-08-08 16:51:45
    79.185.174.223

Proszę skończcie z tą Viktorią bo to się czytać już nie chce. Liga wszystko zweryfikuje.

• kamil
    2011-08-08 16:18:30
    91.145.148.169

W składzie BKS-u grali między innymi Andrzej Kulesza lat 55 dziewięćdziesiąt minut Pyłkowski lat 48 czterdzieści pięć minut w ataku zmienił Kudryckiego nominalnego brakarza a golkiperem był Sowiński 140 kilo wagi. Reszta zawodników nie grała od dłuższego czasu w piłkę oczywiście poza Chańką i Tomarem. Kto ma jakieś ambicje musi wygrywać z taką składanką a nie wyliczać sytuacje

• gawec
    2011-08-08 14:46:13

Spojrz lepiej jak rambo gra technicznie, jakie podania, strzal z daleka, bramkarz ledwo obronil i pilka uderzyla w poprzeczke. Moze w tym meczu mial troche pecha, ale w ostatnich meczach udowodnil, ze zasluzyl na podstawowy sklad !

• gawec

• JackSparoow
    2011-08-08 14:38:04
    188.147.77.81

Gole dla Podlasiaka :Magnuszewski 55, Woronowicz 78,85. Dla Tura w 58 Jarocki samobój i w 70 min padła 2 bramka dla Tura

• bks vs viki
    2011-08-08 14:37:53
    79.185.229.96

prawda jest taka ze to vj prowadzila gre, ale nieskutecznoscia razil szczegolnie rambo. strzal glowa obok slupka, strzel w poprzeczke, wslizgiem trafil w bramkarza. lepiej znajdzie kogos innego na jego miejsce, on sie do niczego nie nadaje. kompletne bloto

2011-08-08 13:11:36
    79.185.237.219

sami mówili

• do ktos
    2011-08-08 11:41:28

a skad wiesz, ze w bks grali pilkarze na lewo ?