Żubry przegrały

koszykówka / Białystok 2007-11-24 22:50:03

W wyjazdowym spotkaniu 11. kolejki pierwszej ligi koszykówki zespół Mispol Żubry Białystok przegrał na wyjeździe ze Sportino Inowrocław 59 - 64. Przebieg spotkania nie zapowiadał porażki zespołu z Białegostoku. W pierwszej kwarcie  Żubry wygrały 17-13, w drugiej kwarcie przyjezdni ponownie wygrali 16-10 i nic nie wskazywało na to, że przewaga 9 punktów zostanie roztrwoniona. W trzeciej kwarcie meczu Żubry minimalnie przegrali 22do 25. Jednak nieszczęście nadeszło w ostatniej części spotkania. Zespół z Białegostoku zdołał zdobyć jedynie cztery punkty co przy 16 zespołu gospodarzy daje obraz porażki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 64 do 59 dla gospodarzy. Graczem spotkania został Tomasz Wojdyła ze Sportino Inowrocław. Zawodnik zdobył 13 punktów oraz jednocześnie zaliczył trzynaście zbiórek.

Żubry zajmują po tym spotkaniu zajmują 10 pozycję w tabeli z dorobkiem 16 punktów.

Punty zdobywali:

Sportino: Ł.Żytko 18 (1), T.Wojdyła 13 (1), M.Świderski 8, M.Kułyk 8 (2), W.Majchrzak 7 (1), M.Gabiński 7, A.Robak 2, L.Lofton 1, S.Nowak 0, P.Pluta 0.

Żubry: M.Krajewski 18 (1), Ł.Wilczek 11, A.Olszewski 8 (2), B.Konare 6, T.Kujawa 5 (1), J.Jankowiak 4 (1), M.Monach 3 (1), A.Zabielski 2, R.Kulikowski 2, P.Brzozowski 0, A.Misiewicz 0.