Olimpia Zambrów - Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1 (0:0)
Bramki: Łukasz Grzybowski,  Robert Speichler

Start Działdowo - Zatoka Braniewo 2:1 (0:0).
Bramki: Marcin Tomczak, Adrian Kostewicz,  Łukasz Wolak (k)

Olimpia 2004 Elbląg - Mrągowia Mrągowo 3:0 (2:0)
Bramki: Kamil Kopycki, Kamil Piotrowski, Daniel Baran (k)

Motor Lubawa - Czarni Olecko 4:1
Bramki: Jarosław Chodowiec, Bartosz Dobroński, Filip Kocięda, Piotr Piceluk, Arkadiusz Cichocki

ŁKS 1926 Łomża - MKS Korsze godz. 18:00
Bramki: Michał Hryszko
w pierwotnym terminie przerwany w 40. minucie przy stanie 1-0 z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie (30 października, 11:00) dokończony

30 października (niedziela)

Orzeł Kolno - Concordia Elbląg 1:0

Granica Kętrzyn - Pogoń Łapy 1:3

ŁKS 1926 Łomża - MKS Korsze godz. 1:2
w pierwotnym terminie (29 października, 18:00) przerwany w 40. minucie przy stanie 1-0 z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie dokończony