19 kolejka Ligi Okręgowej

piłka nożna 2008-04-13 21:20:57

Dość niespotykany wynik padł w meczy drużyn z górnej częsci tabel. W Dąbrowie Białostockiej kibice obejrzeli aż 10 bramek, którymi sprawiedliwie podzieliły się zespoły Dębu i Skry Wizna.

Bramkami z tego meczu można by obdzielić połowę spotakań 19 kolejki. Gospodarze byli dominującą stroną w pierwszej częsci gry. Prowadząc już 3:1, nie utrzymali wysokiego poziomu i po kilku banalnych błędach, tracili kolejne bramki. Piłkarzom Skry uadło się w 15 minut strzelić aż 4 gole. Podrażnieni zawodnicy Dębu Dąbrowa Białostocka nie pozwolili na wywieznienie kompletu punktów i udało im się wyrównać. Na szczególne wyróżnienie zasługuję Stanisławski, piłakrz Skry, zdobywca aż 4 goli dla swojego zespołu.

Wyniki wszystkich meczy 19 kolejki Ligi Okręgowej:

Dąb Dąbrowa Białostocka - Skra Wizna 5:5 (2:1)
Korona Dobrzyniewo - KS Wasilków 2:0 (1:0)
Gryf Gródek - Włókniarz Białystok 4:1 (2:0)
Puszcza Hajnówka - Kolejarz Czeremcha 1:2 (0:2)

Zespoły z miejsc 1-7- Awans do IV ligi
Zespoły z miejsc 8-10- Awans lub baraż o IV ligę, w zależności od wyniku mistrza IV ligi w barażu o II ligę oraz od liczby zespołów, które nie uzyskają awansu do II ligi spośród: Orzeł Kolno, Olimpia Elbląg, Warmia Grajewo, Wigry Suwałki, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie