» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Biegi przełajowe: Gościnne progi pałacu Paca

inne sporty / Dowspuda 2008-04-16 13:25:48

Piękna sceneria zabytkowego parku i ruin pałacu hrabiego Paca, słońce i aż 727 zawodników, sprawna organizacja - to w największym skrócie obraz rozegranych w Dowspudzie wiosennych międzypowiatowych biegów przełajowych Zrzeszenia LZS.

Klasą dla siebie byli zawodnicy znani z występów na trasach przełajowych województwa i kraju. Mowa o Kornelii i Elwirze Wróbel, mistrzyni i brązowej medalistce mistrzostw województwa podstawówek, piątym w tych zawodach Szymonie Bircie, czy Izabeli Dziedziech i Arturze Kamińskim, którzy zdobyli punkty w tegorocznych finałach XIV OOM w Słupsku.

Czołówka w poszczególnych biegach:

rocznik 1997 i młodsi:

1. Julia Draźba (Raczki), 2. Barbara Bednarek (Filipów), 3. Paulina Kalinowska (Poddubówek) oraz 1. Damian Siejda (Raczki), 2. Mateusz Szeląg (Jeleniewo), 3. Jakub Nalbach (Raczki)

rocznik 1996:

1. Kornelia Wróbel (9 Suwałki), 2. Elwira Wróbel (9 Suwałki), 3. Katarzyna Krot (Bakałarzewo) oraz 1. Szymon Birt (4 Suwałki), 2. Mateusz Szulińki (10 Suwałki), 3. Alan Radaszkiewicz (7 Suwałki)

rocznik 1995:

1. Emilia Dzienisiewicz (Raczki), 2. Daria Jabłońska (4 Suwałki), 3. Justyna Wawrzyn (4 Suwałki) oraz 1. Łukasz Domoradzki (Suwałki), 2. Kamil Taraszkiewicz (Jeleniewo), 3. Filip Pilichowski (Raczki)

rocznik 1993-94:

1. Aleksandra Krukowska (Gimn. 6 Suwałki), 2. Paulina Raglis G 2 Sejny), 3,. Katarzyna Bobrowska (Krasnopol) oraz 1. Tomasz Majak (2 Suwałki), 2. Adrian Gałażewski (Bakałarzewo), 3. Artur Pachutko (Żiburys Sejny)

rocznik 1992:

1. Paulina Sałkiewicz (5 Suwałki), 2. Natalia Burzyńska (7 Suwałki) , 3. Anna Bułajewska (6 Suwałki) oraz 1. Michał Siłkowski (6 Suwałki), 2. Paweł Luto (2 Sejny), 3. Dawid Sidorek (Słobódka),

rocznik 1991 i starsi:

1. Izabela Dziedziech (ZS 4 Suwałki), 2. Eliza Harasimowicz (III LO Suwałki), 3. Katarzyna Konopko (ZS Dowspuda oraz 1. Artur Kamiński (III LO), 2. Rafał Wojczulanis (III LO), 3. Wojciech Saczewski (ZS 6 Suwałki).

Klasyfikacja drużynowa:
szkoły podstawowe: 1. Raczki – 529 pkt., 2. SP 4 Suwałki – 318; 3. SP Jeleniewo – 254; gimnazja: 1. Bakałarzewo – 361; 2. Krasnopol – 253; 3. PG 6 Suwałki – 233; szkoły ponadgimnazjalne: 1. ZS 6 Suwałki – 233; 2. ZS Dowspuda – 224; 3. ZS 7 Suwałki – 209;

autor: Tadeusz Moćkun


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-02-25 10:36:36
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-01-20 00:57:53
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria