Akademicka Liga Futsalu - wyniki środowych spotkań

piłka nożna / Białystok 2011-12-09 10:30:29

Czołówka ligi poradziła sobie bez większych problemów ze swoimi rywalami. Ostre strzelanie urządzili sobie podopieczni Pawła Łucyka, która rozgromiła 12:4 białostocki WSAP. Skromniejsze zwycięstwo odniósł liderujący PB Białystok, który zwyciężył 4:1 wzmocniony graczami Wigier PWSZ Suwałki.

WSAP walczył z WSWFiT w I połowie bardzo zacięcie. Po niezłym początku stracił kilka goli i przegrywał już 1:5, ale jeszcze przed przerwą zmniejszył straty do 3:5 a 20 sekund przed końcem Jakub Ambrożewicz nie wykorzystał rzutu karnego przedłużonego. Po przerwie WSWFiT punktował bezlitośnie WSAP wygrywając aż 12:4.

6 grudnia, wtorek

UMB Białystok - UwB Białystok 0:2 (0:0).
Bramki: Marcin Borowik, Mateusz Ciwoniuk.
Żółte kartki: Patryk Fabiszewski, Radosław Janczewski, Adam Zacharczuk (UMB).
Sędziowali: Przemysław Sarosiek, Mariusz Chrzanowski, Łukasz Kuźma.

07.12.2011 środa

Politechnika Białostocka - PWSZ Suwałki 4:1 (2:1).
Bramki: Marczuk Mateusz, Andzielewicz Łukasz, Hillo Adam, Trzaska Łukasz - Pomian Adam.
Żółte kartki: Malinowski Mariusz (Politechnika), Pomian Adam (PWSZ).
Sędziowali: Pisarczyk Rafał, Sarosiek Przemysław, Chrzanowski Paweł.
Politechnika: Wróblewski - Jurczuk, Gudewicz, Malinowski, Marczuk, Tchórznicki, Budźko, Andzielewicz, Hillo, Stoczko, Trzaska.
PWSZ Suwałki: Kumiszcza - Rosorsk, Eliasz, Pomian, Makarewicz, Twarowski, Golubek.

WSWFiT - WSAP 12:4 (5:3).
Bramki: Hryszko Michał, Koniczek Tomasz, Banicki Marcin 2, Studielski Bartosz 3, Grzybowski Łukasz 3, Kesler Maciej, Bondziul Piotr - Oliviera Carlos 2, Ambrożewicz Jakub 2.
Sędziowali: Sarosiek Przemysław, Chrzanowski Paweł, Pisarczyk Rafał.
WSWFiT: Bondziul - Hryszko, Kesler, Stachelski, Zdanuczyk, Grzybowski, Koniczek, Muczyński, Banicki, Janik, Łucyk, Kisiel, Gawron, Bondziul.
WSAP: Kudrycki, Maliszewski, Talecki, Bohdanowicz, Kuc, Ambrożewicz, Carlos, Kropiwnicki, Piotrowski.

UwB Białystok - WSFiZ Białystok 1:4 (0:0).
Bramki: Borowik - Głowicki 2, Chodorowski 2.
Sędziowali: Jerzy Czarniecki, Daniel Breńko.
UwB: Kurza - Kotyński, Judzicki, Januszewski, Lipko, Niewiński, Głowicki, Olszewski, Borowski, Biegański.
WSFiZ: Kawałko, Draheim, Hodorski, Głowicki, Młodzianowski, Gryc, Olszewski, Osalewski, Staśkiewicz, Urbanik, Zduńczyk.