Karpaty Lwów zdemolowały Jagiellonię Białystok

piłka nożna / Side 2012-01-27 16:27:11

Przebywający na zgrupowaniu w Turcji piłkarze Jagiellonii Białystok ponieśli wysoką porażkę z Karpatami Lwów. Podopieczni Tomasza Hajty i Dariusza Dźwigały ulegli Ukraińcom aż 2:6 (2:0).

Pierwsza połowa wyglądała całkiem dobrze i Jaga prowadziła 2:0. Niestety w drugiej części gry gra żółto-czerwonych wyglądała fatalnie i zespół z Lwowa zdobył aż 6 goli. Nie był to tym samym udany powrót do bramki bialostoczan Grzegorza Sanodomierskiego...

Pierwotnie mecz ten miał się odbyć w czwartek. Na przeszkodzie stanęła jednak ulewa, a piłkarze obu drużyn rozegrali wczoraj tylko 45 minut, w których nie padły bramki. W piątek udało się już rozegrać mecz w pełnym wymiarze czasowym.

Jagiellonia Białystok - Karpaty Lwów 2:6 (2:0)
Bramki: Grzegorz Rasiak 19, Tomasz Frankowski 43 - Wołodymyr Hudyma 47, Ołeksandr Kasjan 57, 86, Lucas Pérez 73, Eric 76, 84 (k)

Żółte kartki: Porębski - Oszczypko, Lucas Pérez.

Czerwona kartka: Ihor Oszczypko (78. minuta, Karpaty, za drugą żółtą).

Jagiellonia Białystok:(I połowa) Sandomierski - Norambuena, Cionek, Nowotka - Kupisz, Tymiński, Burkhardt, Makuszewski - Ćetković - Rasiak, Frankowski. II połowa: Sandomierski - Bartczak, Porębski, Pejović - Kupisz, Arłukowicz, Burkhardt, Dzalamidze - Cetković - Rasiak (60. Grzelak), Pawłowski.