IV liga: Lider ponownie wygrywa

piłka nożna / Mielnik 2008-04-20 00:11:09

Lider czwartoligowych rozgrywek, zespół Supraślanki Supraśl pokonał na wyjeździe drużynę MKS Mielnik 1:2 i umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli.

Lider z Supraśla był w tym spotkaniu lepszy od zespołu z Mielnika. O tym fakcie mogły przemawiać miedzy innymi miejsca w tabeli, jakie zajmowały przed spotkaniem obie ekipy. Zespół MKS ograniczył się w tym pojedynku ograniczył się do gry w defensywie. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. W drugiej odsłonie kibice jednak zobaczyli gole. Najpierw bramkarza gospodarzy 7 minut po przerwie pokonał Nikołaju.

Goście jednak szybko wyrównali po błędach najpierw obrońcy a później bramkarza Supraślanki i mieliśmy remis. Następnie czerwoną kartkę ujrzał jeden z zawodników z Mielnika i od tej pory inicjatywę osiągnęli goście. Na 2 minuty przed końcem Talecki zdobył bramkę na wagę 3 punktów. Lider z Supraśla zdobył kolejne 3 punkty, mimo że nie zaprezentował się zbyt dobrze i wygrał kolejne spotkanie z rzędu tylko jedną bramką.

MKS Mielnik - Supraślanka Supraśl 1:2
Bramki: Pawluczuk Piotr (56) - Nikołajuk (53) Talecki (89)

MKS: Mińko - Miller, Jarzynka, Witkowski, P. Pawluczuk, Sejbuk, Charko, Duda, Ł. Pawluczuk, Tarasiewicz (77 Rokita), Bałazy (80 Gronowski).

Supraślanka: Wałuszko - Korzątkowski, Jurczak, Andrzejewski (46 Kujawski), Waluk, Tupalski, Bernatowicz (46 Aleksiejczuk), Szpakowski (85 Grzegorczyk), Głowicki (60 Talecki), Nikołajuk, Rakowski.