IV liga: Wissa Szczuczyn - Hetman Tykocin 2:0 (0:0)

piłka nożna / Szczuczyn 2008-04-20 14:09:37

W spotkaniu podlaskiej IV ligi Wissa Szczuczyn pokonała 2:0 ostatni w tabeli Hetman Tykocin 2:0

Goście przybyli do Szczuczyna osłabieni brakiem siedmiu zawodników lecz mimo to długo dzielnie bronili korzystnego dla nich bezbramkowego remisu. W drugiej połowie mecz stał się żywszy i atrakcyjniejszy, szczególnie zespół gospodarzy zaczął prezentować się lepiej.

Efektem tego były dwie bramki jakie podopieczni trenera Janusza Marcinkiewicza zdobyli w tej części gry. Najpierw w 65 minucie prowadzenie dla gospodarzy zdobył Łapiński a na kwadrans przed zakończeniem spotkania wynik ustalił po kontrataku Śliwiński. Być może gdyby nie braki kadrowe graczy z Tykocina mecz byłby bardziej wyrównany, gdyż Wissa nie zaprezentowała niczego szczególnego. Być może graczom ze Szczuczyna zabrakło odpowiedniej motywacji ( szczególnie w pierwszej połowie), co często ma miejsce w meczach z ekipami z ostatnich miejsc w tabeli. Hetman zaś powinien już pomału myśleć o następnym sezonie w którym raczej na pewno zagra w rozgrywkach klasy okręgowej.

Wissa Szczuczyn - Hetman Tykocin 2:0 (0:0).

Bramki: Łapiński 65, Ł.Świderski 76.

Żółte kartki: Sobolewski, A. Doliwa, Ł. Świderski (Wissa), Kutaszewicz, Ignaczuk, Zambrzycki, Piasecki (Hetman).

Sędziował: Tomasz Okurowski.

Wissa: Sosnowski - A. Doliwa, Wojsław, Walendzik, Orłowski, D. Doliwa, Dobrzycki (65 P. Marcinkiewicz), Sobolewski (80 Jakubczyk), Łapiński, Ł. Świderski.
Hetman: Jendruczek - And. Pogorzelski, Surwiłło, Kutaszewicz, Zaczeniuk, Zambrzycki, Gryszkiewicz, Miczajko, Wargocki (75 Frankowski), Piasecki, Ignaczuk.