1/4 okręgowego PP: Supraślanka - Orzeł Kolno 3:2 (po dogrywce)

piłka nożna / Supraśl 2008-04-23 18:56:11

W rozegranym w Supraślu meczu 1/4 okręgowego Pucharu Polski lider czwartoligowych rozgrywek - Supraślanka pokonała najsłabszą ekipę grupy I III ligi Orzeł Kolno 3:2. O losach spotkania musiała rozstrzygnąć dogrywka.

W pierwszej połowie kibice zgromadzeni na stadionie w Supraślu nie obejrzeli bramek. Padły one w takiej samej liczbie na obu ekip w drugich 45 minutach, mianowicie, po regulaminowym czasie gry był remis 1:1 i potrzebna była dogrywka. W niej więcej sił i determinacji zachowali gospodarze, którzy strzelili w niej 2 bramki tracąc przy tym tylko jedną i wygrali całe spotkanie 3:2.