Olimpia Zambrów gromi w Juchnowcu

piłka nożna / Juchnowiec 2012-07-30 10:31:14

Pogromem zakończyła się niedzielna konfrontacja w Juchnowcu Kościelnym, gdzie Olimpia Zambrów pokonała miejscowy Magnat 8:0 (2:0, 0:0). Cztery gole dla Olimpii zdobył w tym meczu nowy napastnik - Kamil Zapolnik.

Spotkanie złożone było z trzech tercji po 30 minut. Zambrowianie od początku meczu testowali nowe zestawienie taktyczne, natomiast goście wyszli na boisko bez brakujących podstawowych zawodników.

W pierwszej tercji na listę strzelców wpisali się Kamil Zapolnik i Tomasz Jakuszewski, którzy niedawno dołączyli do zespołu. Druga odsłona
zakończyła się natomiast bezbramkowym remisem. Do standardowej taktyki "biało-niebiescy" wrócili w trzeciej tercji, co poskutkowało
zaaplikowaniem rywalom worka sześciu bramek. Trzy gole zdobył w tej tercji Kamil Zapolnik, dwa trafienia zanotował Tomasz Jaworowski, a dzieło zwieńczył w końcówce spotkania Bartłomiej Dołubizna.

Kolejnym przeciwnikiem Olimpii przed startem rozgrywek ligowych będzie Znicz Biała Piska, trzecia drużyna ubiegłego sezonu IV ligi
warmińsko-mazurskiej. Mecz zaplanowano na sobotę (4 sierpnia) na boisku w Zambrowie.

Magnat Juchnowiec - Olimpia Zambrów 0:8 (0:2, 0:0)
Bramki: Kamil Zapolnik 20', 66', 72', 80', Tomasz Jakuszewski 30', Tomasz
Jaworowski 62', 64', Bartłomiej Dołubizna 84'.

Olimpia: Czapliński (46' Konopka) - Olszewski, Piłatowski (46' Król),