Juniorzy Młodsi z Moniek nie zwalniają tempa

piłka nożna / Mońki 2012-09-11 08:27:14

MOSiR Mońki- KS Śniadowo 6 : 0
Juniorzy z Moniek nie zwalniają tempa. Tym razem w sobotę o godzinie 13.00 na stadionie miejskim w Mońkach wysoko wygrali z KS Śniadowo. Od początku spotkania inicjatywę na boisku przejęła drużyna podopiecznych Marcina Grygo. Monieccy zawodnicy groźnie atakowali bramkę gości, lecz do 30 min. bardzo dobrze broniła się drużyna przyjezdnych.

W końcu w 32 min. spotkania zasłużoną pierwszą bramkę zdobył nasz zawodnik Karol Lewocz. Mieliśmy jednobramkowe prowadzenie zawodników z Moniek. W 35 min. prostopadłym podaniem popisał się Kamil Pawełko, który zagrał piłkę do Jakuba Kochańskiego, a ten podwyższył wynik na 2:0.Do przerwy mieliśmy wynik 2:0 dla naszych piłkarzy.

Po przerwie w 55 min. meczu Daniel Kukliński wypuścił w uliczkę Filipa Misiewicza, który precyzyjnym strzałem w prawy róg bramki zdobył trzecią bramkę. W 60 min. spotkania strzelec trzeciej bramki Filip Misiewicz precyzyjnie dośrodkował futbolówkę z rzutu rożnego, a czwartą bramkę dla naszych zawodników zdobył strzałem głową Arkadiusz Wołuń.

W 62 min. drugą asystą popisał się Daniel Kukliński, który dograł piłkę do Karola Lewocza, a ten zdobył drugą bramkę wtym meczu i było 5:0 dla MOSiR-u. Ten sam zawodnik 8 min. później ustalił wynik na 6:0 i tym samym Karol Lewocz zdobył hat-tricka w tym spotkaniu.

MOSiR Mońki wystąpił w składzie: Szczęsny Paweł - Wołuń Arkadiusz, Kamiński Łukasz, Mocarski Marcin (65' Pawełko Paweł), Kukliński Daniel, Magnuszewski Bartosz (41' Tekień Karol), Lewocz Karol (70' Sygit Marcin), Pawełko Kamil, Misiewicz Filip (70' Iwanicki Przemysław), Kochański Jakub (65' Gilewski Mateusz).

Trener drużyny: Marcin Grygo