III liga: Tur Bielsk Podlaski i Wissa ulegli rywalom

piłka nożna / podlaskie 2013-04-14 13:45:00

To nie była udana niedziela dla trzecioligowców z województwa podlaskiego, którzy przegrali swoje spotkania. Tur nie sprostał w Bartoszycach MKS-owi Korsze, natomiast Wissa uległa w Zambrowie Sokołowi Ostróda.

W spotkaniu MKS Korsze - Tur Bielsk Podlaski po 25. minutach na prowadzenie wyszli gospodarze, którzy wykorzystali błąd zawodników z Bielska Podlaskiego i za sprawą Michała Millera umieścili futbolówkę w siatce. W 77. minucie Michał Miller podwyższył na 2:0, natomiast w doliczonym czasie gry zwycięstwo MKS-u Korsze przypieczętował Piotr Kozłowski.

Zdecydowanie bliżej punktów była w niedzielę Wissa Szczuczyn, która na sztucznym boisku w Zambrowie podejmowała Sokoła Ostróda. W 18. minucie rezultat spotkania otworzył zawodnik gości, Paweł Sędrowski, który wykorzystał jedenastkę za przewinienie Andrzeja Doliwy w polu karnym.

Błyskawicznie, ponieważ już po dwóch minutach, do wyrównania doprowadził Wojciech Łapiński, który wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie. W drugiej odsłonie z boiska za drugą żółtą kartkę wyleciał Radosław Guzowski, co skrzętnie wykorzystali piłkarze Sokoła strzelając gola na 2:1. Ponownie na listę strzelców wpisał się Paweł Sędrowski i takim rezultatem zakończyło się spotkanie.