III liga: Świt Nowy Dwór Maz. - Warmia Grajewo 0:1 (0:1)

piłka nożna / Nowy Dwór Maz. 2008-04-26 20:33:24

Warmia Grajewo wygrała na wyjeździe z zespołem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki 0:1. Dzięki temu zwycięstwu gracze z Grajewa umocnili się w środkowej części tabeli pierwszej grupy III ligi

Poziom meczu nie zachwycił. Faworyzowani przed tym spotkaniem gospodarze z impetem rozpoczeli spotkanie, jednak nie przełożyło się to na zdobycie przez nich bramki. Warmią grała rozsądnie i uważnie. Goście zaskoczyli Świt w 29 minucie gdy to po dobrym podaniu Wierzbickiego piłkę w siatce bramki strzeżonej przez Foglera umieścił Świerzbiński. Warmia mogła schodzić do szatni z dwubramkową zaliczką jednak po uderzeniu głową minimalnie pomylił się Piwko.

W drugiej połowie za odrabianie strat wzięli się gospodarze i to oni przeważali na boisku. Dwukrotnie mieli fantastyczne okazje do wyrównania jednak piłka za każdym razem trafiała w poprzeczkę. Ostro grający w drugich 45 minutach piłkarze Biało-zielonych ( z kontuzjami plac gry opuściło trzech zawodników z Grajewa) nie potrafili do końca pojedynku zdobyć choć jednej bramki i 3 punkty pojechały do Grajewa.

Świt Nowy Dwór Maz. - Warmia Grajewo 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 - Świerzbiński [29]

Świt: Fogler - Lendzion, Dudek, Jędrzejczyk, Kucharczyk (60. Barankiewicz), Łoszakiewicz (46. Kabała), Gmitrzuk, Reginis, Wojtczak (65. Kołakowski), Obem (77. Drwęcki), Zjawiński

Warmia: Masłowski - Arciszewski (76. Tuzinowski), Guzowski, Piłatowski, Piwko, Strzeliński, Juzwa, Mirva (65. Kowalko), Gudewicz, Wierzbicki (57. Kozikowski), Świerzbiński

Sędziował: Mariusz Czyżewski (Olsztyn)

Żółte kartki: Obem (Świt) - Juzwa, Guzowski (Warmia)