III liga: Wiosenna ligowa niemoc ŁKS-u 1926 Łomża trwa

piłka nożna / Łomża 2013-05-01 01:08:46

W 23. kolejce III ligi ŁKS 1926 Łomża zremisował przed własną publicznością z broniącym się przed spadkiem Motorem Lubawa 1:1 (0:1). Podopieczni Mariusza Bekasa wywalczyli w trzech wiosennych spotkaniach ligowych zaledwie jeden punkt.

Prowadzenie przedostatniemu w tabeli III ligi zespołowi Motoru Lubawa dał przed przerwą Piotr Piceluk, który zanotował swoje siódme trafienie w bieżącym sezonie. W kolejnych minutach okazje do podwyższenia prowadzenia stwarzali sobie zawodnicy gości, jednak świetnymi interwencjami wykazywał się Rafał Rakowiecki.

Właściwie od początku spotkania w poczynaniach gospodarzy widać było ogromny chaos oraz brak pomysłów na skonstruowanie jakiejkolwiek składnej akcji. Piłkarzom ŁKS-u 1926 Łomża nie zabrakło jednak determinacji, która przyniosła efekt w 68. minucie meczu, gdy na listę strzelców wpisał się Jakub Ambrożewicz.

W przyszły czwartek (9 maja) w ramach zaległej 18. kolejki III ligi zespół ŁKS-u 1926 Łomża podejmie na własnym obiekcie lidera rozgrywek, Olimpię Zambrów. Początek meczu o godzinie 18:00.

ŁKS 1926 Łomża - Motor Lubawa 1:1 (0:1)
Jakub Ambrożewicz 68' - Piotr Piceluk 24'.

ŁKS: Rakowiecki - Tadaj, Tarnowski, Malinowski (81' D. Kraska), Cychol - M. Kraska (73' Mleczek), Rydzewski, Kacprzyk (46' Laskowski), Olesiński, Dzinikaszwili (56' Stachelski) - Ambrożewicz.