» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

III, IV liga, KOS, A i B Klasa: Piłkarskie emocje od środy

piłka nożna / podlaskie 2013-05-01 13:28:40

Piłkarskie emocje w III, IV lidze, Klasie Okręgowej oraz A i B Klasie rozpoczęły się w środę (1 maja) i potrwają do niedzieli, gdy ostatnie spotkania rozegrają trzecioligowcy.

Aktualne tabele ligowe wszystkich klas rozgrywkowych znajdziecie Państwo po prawej stronie serwisu pod modułem "sonda".

Wyniki spotkań 23. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej:

30 kwietnia (wtorek)

ŁKS 1926 Łomża - Motor Lubawa 1:1 (0:1) - relacja z meczu
Bramki: Jakub Ambrożewicz 68' - Piotr Piceluk 24'.

1 maja (środa)

Tur Bielsk Podlaski - Granica Kętrzyn 3:1 (1:1)
Bramki: 
Radosław Żero 14', Piotr Murawski 68', Adrian Kozłowski 90' - Szymon Nałysnyk 20'.

3 maja (piątek)

Olimpia Zambrów - Wissa Szczuczyn 4:0 (4:0) - relacja z meczu
Bramki: Kamil Zapolnik 6', 24', Michał Hryszko 15' (k), 40'.

Sokół Ostróda - Start Działdowo 0:0

4 maja (sobota)

Płomień Ełk - Warmia Grajewo, godzina 14:00

Mrągowia Mrągowo - Huragan Morąg, godzina 15:00

5 maja (niedziela)

MKS Korsze - Dąb Dąbrowa Białostocka, godzina 17:00

Orzeł Kolno - Olimpia 2004 Elbląg, godzina 17:00

Rozgrywana awansem 28. kolejka III ligi:

1 maja (środa)

Dąb Dąbrowa Białostocka - Płomień Ełk 2:2 (2:2)
Bramki:
 Piotr Bondziul 29', Maciej Orpik 45' - Michał Twardowski 3', Łukasz Kuśnierz 36'.

Wyniki spotkań zaległej 18. kolejki IV ligi podlaskiej:

24 kwietnia (środa)

KS Michałowo - Promień Mońki 0:1 (0:1)
Bramka:
Jacek Maciorowski 33'.

1 maja (środa)

Hetman Białystok - Sokół Sokółka 7:0

LZS Narewka - Pogoń Łapy 2:1

Gryf Gródek - Sparta 1951 Szepietowo 0:3

Magnat Juchnowiec - Piast Białystok 1:3

Hetman Tykocin - Puszcza Hajnówka 1:0

Znicz Suraż - Sparta Augustów 0:3 - walkower (Znicz Suraż wycofał się z ligi)

15 maja (środa)

Cresovia Siemiatycze - Włókniarz Białystok, godzina 17:00

Wyniki spotkań zaległej 18. kolejki Klasy Okręgowej:

24 kwietnia (środa)

Krypnianka Krypno - Narew Choroszcz 0:0 - relacja z meczu

1 maja (środa)

Korona Dobrzyniewo Duże - Orlęta Czyżew 0:2

Wigry II Suwałki - Rudnia Zabłudów 0:0

Gieret Giby - Pomorzanka Sejny 3:0

Iskra Narew - Polonia Raczki 3:0

MKS Mielnik - ŁKS 1926 II Łomża - drużyna gości nie stawiła się na mecz

Forty Piątnica - Sudovia Szudziałowo 0:0

Wyniki spotkań zaległej 18. kolejki A Klasy:

28 marca (czwartek)

Victoria Jedwabne - Tur II Bielsk Podlaski 0:3

30 marca (sobota)

Promil Białystok - Konar Kora Korycin 1:2

1 maja (środa)

Bocian Boćki - Skra Wizna 2:5

KS Sokoły - Pionier Brańsk 4:1

Kolejarz Czeremcha - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:6

KS Miastkowo - Podlasiak Knyszyn 2:2

Biebrza Goniądz - KS UM Krynki 3:1

KS Studzianki - Orzeł Kleszczele 2:3

Wyniki spotkań zaległej 12. kolejki B Klasy grupy I:

1 maja (środa)

BKS Jagiellonia Białystok - Rospuda Filipów 5:2

Czarni Gródek - Pogranicze Kuźnica Białostocka 2:3

KP Krynickie - Jasion Jasionówka 1:4

Grab Janówka - Orzeł Tykocin 2:3

Husaria Łapy - Orkan Poświętne 2:1

Pauzuje: Supraślanka Supraśl.

Wyniki spotkań zaległej 11. kolejki B Klasy grupy II:

1 maja (środa)

COKiS Ciechanowiec - Iskra Wyszki 5:1

GKS Orla - Husar Nurzec 0:3 - walkower (GKS Orla wycofał się z ligi)

Pauzuje: Błyskawica Dubicze Cerkiewne.

Wynik spotkania 8. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej kobiet:

1 maja (środa)

MKS Mielnik - Wissa Szczuczyn 2:3 (0:1)


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Ralf
    2013-05-04 16:25:54
    91.219.107.12

    Płomień-Warmia 2-0





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria