ŁKS Łomża rozbity w Gdyni

piłka nożna / Gdynia 2008-04-26 22:35:58

Piłkarzom ŁKSu Łomża nie udało się sprawić kolejnej niespodzianki. Nie udało się sprawić. Zespół z Łomży7 uległ dziś na wyjeździe z Arce Gdynia 0:4, ale swojej postawy nie musi się wstydzić, bo przez dużą cześć spotkania byli równorzędnym rywalem, a trzy gole stracił w ostatnich sześciu minutach meczu.

Przed meczem, trener łomżan Czesław Jakołcewicz mówił, że ma nadzieje, iż Arka podobnie jak Lechia przed tygodniem, zlekceważy jego podopiecznych i uda się zdobyć kolejne punkty z wyżej notowanym rywalem, które zapenisą ŁKSowi ligowy byt. Niestety, Arka nie popełniła błędu lokalnego rywala i zgarnęła komplet punktów.
Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w 17 minucie, gdy po dobrze rozegranym rzucie rożnym, Pronaja pokonał Bazler. ŁKS nie ograniczał się tylko do bronienia i przez większość drugiej połowy był stroną dominującą. Niestety, w końcówce zabrakło sił, a doświadczeni piłkarze z Gdyni wykorzystali to w perfekcyjny sposób. Najpierw na 2:0 wynik podwyższył Damian Nawrocik a pieć minut później wynik ustaliły dwie bramki Wachowicza..

Arka Gdynia - ŁKS Łomża 4:0 (1:0).

Bramki: Bazler 17', Nawrocik 84', Wachowicz 89', 90'.

Żółte kartki: Bazler - Bzdęga, Galiński, Dereżyński.

ŁKS: Pronaj - Stefańczyk, Jurgielewicz, Janicki, Galiński, Dereżyński (76' Raus), Gołębiewski (73' Siara), Sędrowski, Kęska (82' Ogrodowicz), Bizhev, Bzdęga.

Arka: Witkowski - Kowalski, Weinar, Łabędzki, Baster, Ulatowski, Ława, Moskalewicz, Wachowicz, Bazler (66' Nawrocik), Niciński (76'Chmiest).