III liga: Niedzielne zwycięstwa Dębu i Granicy

piłka nożna / podlaskie 2013-05-12 23:04:46

W niedzielnych spotkaniach w ramach 24. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej triumfowały zespoły Dębu Dąbrowa Białostocka i Granicy Kętrzyn.

Dąb Dąbrowa Białostocka przed własną publicznością uporał się z Sokołem Ostróda uzyskując rezultat 4:2 (2:1). Podopieczni Jacka Markiewicza dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, jednak w obu przypadkach do wyrównania doprowadzali goście. W drugiej odsłonie hat tricka skompletował Piotr Bondziul, a w 73. minucie wynik meczu ustalił Maciej Orpik.

Sokół Ostróda kończył mecz w dziewiątkę, gdyż w 75. minucie z boiska wyleciał Paweł Sędrowski, natomiast w doliczonym czasie gry za faul w polu karnym murawę opuścił Krystian Mazik. Do jedenastki podszedł Michał Łabieniec, którego strzał obronił golkiper przyjezdnych.

Na własnym obiekcie wyżej notowaną Mrągowię Mrągowo pokonała Granica Kętrzyn, która wygrała 1:0 (0:0). Gol na wagę trzech punktów padł w 57. minucie po uderzeniu Szymona Nałysnyka.

Wyniki sobotnich spotkań 24. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej:

11 maja (sobota)

Olimpia 2004 Elbląg - Płomień Ełk 0:1 (0:1)
Bramka: Grzegorz Komorowski 16'.

Warmia Grajewo - Olimpia Zambrów 1:7 (1:1) - relacja z meczu
Bramka: Karol Kosiński 44' - Przemysław Jastrzębski 13', Michał Poduch 50', 82', 90', Michał Hryszko 52', Łukasz Grzybowski 61', Tomasz Jaworowski 88'.

Start Działdowo - Orzeł Kolno 1:2 (1:1)
Hubert Wieczorek 32' - Tomasz Kotlewski 40', Łukasz Sałata 74'.

Wissa Szczuczyn - Tur Bielsk Podlaski 1:2 (1:1)
Kamil Wojtkielewicz 38' - Piotr Murawski 15', Radosław Żero 76'.

Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża 3:2 (1:0)
Radosław Stefanowicz 27', Paweł Galik 60', Artur Naczas 90' - Jakub Ambrożewicz 77', 81'.

Motor Lubawa - MKS Korsze 2:6 (0:2)
Bartosz Dobroński 79', Piotr Piceluk 90' - Piotr Trafarski 20', 36', 73', 82', 90', Damian Roksela 67'.