» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Piłkarski weekend: Wyniki IV ligi, KOS, A i B Klasy

piłka nożna / woj. podlaskie 2013-05-18 12:04:56

Prezentujemy rezultaty zakończonych spotkań na szczeblu IV ligi podlaskiej, Klasy Okręgowej, A i B Klasy.

Aktualne tabele ligowe wszystkich klas rozgrywkowych znajdziecie Państwo po prawej stronie serwisu pod modułem "sonda".

Wyniki sobotnich spotkań 25. kolejki IV ligi podlaskiej:

18 maja (sobota)

Piast Białystok - Włókniarz Białystok 2:0 (1:0)
Bramki:
Wojno 45', 70'.

KS Michałowo - Hetman Białystok 1:3 (0:2)
Bramki:
Kuc 65' - Kardyński 20', 25', Seweryn 78'.

Promień Mońki - Sparta 1951 Szepietowo 0:0

Hetman Tykocin - Cresovia Siemiatycze 7:2 (4:1)
Bramki: 
P. Maliszewski 2', 45', Plaga 10', Sokólewicz 21', 75', Powichrowski 66', R. Maliszewski 77' - Leszczyński 19', Badowiec 85'.

Wyniki niedzielnych spotkań 25. kolejki IV ligi podlaskiej:

19 maja (niedziela)

LZS Narewka - Gryf Gródek 0:0

Pogoń Łapy - Sparta Augustów 1:1 (1:0)
Bramki: 
Płoński 12' - Czereszewski 64'.

Puszcza Hajnówka - Sokół Sokółka 3:0 (2:0)
Bramki:
Strzeliński 11', Nakielski 38', Żabiński 73'.

Magnat Juchnowiec Kościelny - Znicz Suraż 3:0 - walkower (Znicz Suraż wycofał się z ligi)

Wyniki sobotnich spotkań 25. kolejki Klasy Okręgowej:

18 maja (sobota)

MKS Mielnik - Wigry II Suwałki 6:0 (2:0)
Bramki:
 Gołubkiewicz 5', 48', Sozoniuk 35', Żuber 50', Zabielski 70', Iwaniuk 87'.

KS Wasilków - Rudnia Zabłudów 1:0 (0:0)
Bramka:
 K. Rybnik 58'.

Wyniki niedzielnych spotkań 25. kolejki Klasy Okręgowej:

19 maja (niedziela)

Korona Dobrzyniewo Duże - Forty Piątnica 1:3 (0:1)
Bramki: 
Łoś 89' - Śmiarowski 32', 56', 90'.

Krypnianka Krypno - Iskra Narew 0:2 (0:0)
Bramki: Rapucha 60', Babicz 85'.

Orlęta Czyżew - Polonia Raczki 0:0

Narew Choroszcz - Pomorzanka Sejny 2:1 (1:0)
Bramki:
Rećko 7', Stypułkowski 60' - Ejdulis 50' (k).

ŁKS 1926 II Łomża - Sudovia Szudziałowo 5:3 (2:1)
Bramki: 
Jinikashvili 23', Bajor 35', Kiełczewski 57', Zalewski 62', 70' - Marcinowicz 15', Białoboki 82', Łukaszewicz 86'.

KS Śniadowo - Gieret Giby 3:0 (1:0)
Bramki: 
Pardo 27', 50', Zwierciadłowski 68' (k).

Wyniki sobotnich spotkań 25. kolejki A Klasy:

18 maja (sobota)

Podlasiak Knyszyn - Skra Wizna 3:1 (1:1)
Bramki:
 Poliński 20', 60', Magnuszewski 50' - Kostuch 15'.

Promil Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:4 (0:2)
Bramki: 
Faszczewski 16', Jóźwiak 44' (k), Porowski 53', 88'.

Konar Kora Korycin - Biebrza Goniądz 0:1 (0:1)
Bramka:
Studniarek 29'.

Pionier Brańsk - Tur II Bielsk Podlaski 0:3 (0:3)
Bramki: 
Pradyszczuk 8', Niwiński 40', Wierciński 45'.

Wyniki niedzielnych spotkań 25. kolejki A Klasy:

19 maja (niedziela)

KS Sokoły - Bocian Boćki 4:1 (1:1)
Bramki: 
Kotowski 12', Rząca 52', Polowczyk 55', M. Lisowski 75' - Cylwik 35'.

KS Studzianki - Victoria Jedwabne 2:8 (0:5)
Bramki:
 Urbanek 75', Bek 80' - Makowski 5', Przybylski 8', 10', 16', 52', 82', ? 20' (s), Zalewski 86'.

KS Miastkowo - Kolejarz Czeremcha 4:1 (2:0)
Bramki:
 P. Magdaleński 10', 48', Gałązka 40', 70' - Kaliszewicz 60'.

Orzeł Kleszczele - KS UM Krynki 5:0 (0:0)
Bramki: 
Szklaruk 63', 88', Charyton 66', Szymczuk 89', Jakimiuk 90'.

Wyniki sobotnich spotkań 18. kolejki B Klasy grupy I:

18 maja (sobota)

Rospuda Filipów - Jasion Jasionówka 0:2 (0:1)
Bramki: 
Jaromiński 10' (k), Daniewicz 75'.

Supraślanka Supraśl - KP Krynickie 3:0 (2:0)
Bramki:
Sienkiewicz 20', Wojciechowicz 34', J. Świrydowicz 68'.

BKS Jagiellonia Białystok - Husaria Łapy 4:2 (2:1)
Bramki:
 Gęgotek 35', 68', Budzicki 42', Czarnowski 48' - Łuczak 14', 49'.

Czarni Gródek - Grab Janówka 8:2 (3:2)
Bramki: Murach 15', 38', Markiewicz 44', 88', M. Treska 55', 58', 68', A. Treska 80' - Tendrowski 17', Wysocki 31'.

Wyniki niedzielnych spotkań 18. kolejki B Klasy grupy I:

19 maja (niedziela)

Pogranicze Kuźnica Białostocka - Orkan Poświętne 5:2 (3:1)
Bramki: 
Andrzejewski 10', 62', Doroszczyk 17', B. Słoma 20', 57' - Rekieć 25' (s), D. Drągowski 85'.

Pauzuje: Orzeł Tykocin.

Wyniki niedzielnych spotkań 13. kolejki B Klasy grupy II:

19 maja (niedziela)

Błyskawica Dubicze Cerkiewne - Iskra Wyszki 4:0 (2:0)
Bramki:
 Leoniuk 13', Maciuka 34', Krawczyk 78', Grygorowicz 85'.

COKiS Ciechanowiec - GKP Orla 3:0 - walkower (GKP Orla wycofał się z ligi)

Pauzuje: Husar Nurzec.


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-04-30 11:42:37
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-24 22:00:08
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-07 09:36:01
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-30 08:35:54
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-13 01:24:31
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-05 16:14:28
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-22 11:32:57
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-16 09:54:28
    192.243.55.129

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-08 20:29:43
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-01-14 14:34:16
    192.243.55.138

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2015-11-22 00:03:15
    46.229.164.98

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2015-10-11 03:58:25
    46.229.164.98

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2015-07-04 10:47:34
    46.229.164.100

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2015-05-29 15:41:33
    46.229.164.113

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2015-02-23 10:05:34
    46.229.164.114

    Komentarz zablokowany.

  • andrea55
    2013-05-19 18:33:18
    91.244.190.189

    PUSZCZA - SOKÓŁ 3:0

  • --
    2013-05-19 18:19:35
    83.24.3.242

    Kleszczele-Krynki 5:0 (0:0)

  • junior
    2013-05-19 16:59:28
    77.254.55.135

    4-1 cresovia -sokol





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria