» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

IV liga, KOS, A i B Klasa: Ligowcy walczą o punkty

piłka nożna / podlaskie 2013-05-25 13:02:24

W weekend, 25-26 maja podlascy ligowcy rozegrali kolejne spotkania o punkty. Poniżej prezentujemy rezultaty zakończonych konfrontacji.

W jednym z niedzielnych spotkań 26. kolejki A Klasy KS UM Krynki pokonał przed własną publicznością KS Studzianki 2:1 (0:1).

- W pierwszej połowie mieliśmy więcej sytuacji, jednak żadnej stuprocentowej. W końcówce straciliśmy bramkę po rzucie rożnym, gdy Tomasz Łazewski bardzo ładnie uderzył głową. W drugiej połowie przeciwnicy opadli z sił, a my przejęliśmy inicjatywę. Padły dwa gole dla nas, a mogłoby być ich o wiele więcej, gdyż zmarnowaliśmy dużo sytuacji - powiedział portalowi Podlaskisport.pl kierownik zespołu KS UM Krynki Stanisław Tumiel.

Aktualne tabele ligowe wszystkich klas rozgrywkowych znajdziecie Państwo po prawej stronie serwisu pod modułem "sonda".

Wyniki spotkań 26. kolejki IV ligi podlaskiej:

8 maja (środa)

Włókniarz Białystok - Magnat Juchnowiec Kościelny 0:0

25 maja (sobota)

Hetman Białystok - Hetman Tykocin 0:2 (0:0)
Bramki:
 Zambrzycki 56' (k), Huczko 79'.

Sparta Augustów - Piast Białystok 4:2 (2:1)
Bramki: 
Niedźwiecki 12', Wilczewski 16', Krupiński 47', 85' - Grzanka 8', Ostaszewski 75'.

Cresovia Siemiatycze - Puszcza Hajnówka 2:0 (0:0)
Bramki:
 S. Niewiarowski 47', Jurczuk 67' (k).

Sokół Sokółka - Promień Mońki 1:4 (1:1)
Bramki:
 Czaplejewicz 26' - Studniarek 42', Odyjewski 60', Zawadzki 66', Chrzanowski 72'.

Gryf Gródek - KS Michałowo 1:1 (0:0)
Bramki:
 Kozłowski 62' - Prusinowski 75'.

Znicz Suraż - LZS Narewka 0:3 - walkower (Znicz Suraż wycofał się z ligi)

26 maja (niedziela)

Sparta 1951 Szepietowo - Pogoń Łapy 1:3 (1:0)
Bramki:
 Kowalczyk 18' - Minow 57', Hryniuk 80' (k), Mierzwiński 83'.

Wynik rozegranego awansem spotkania 27. kolejki IV ligi podlaskiej:

25 maja (sobota)

LZS Narewka - Włókniarz Białystok 3:0 (2:0)
Bramki:
Zubowski 4', Lasota 30', 70'.

Wyniki spotkań 26. kolejki Klasy Okręgowej:

25 maja (sobota)

Pomorzanka Sejny - KS Wasilków 1:2 (1:2)
Bramki: 
Żyliński 19' - Zieliński 3', 9'.

Gieret Giby - Krypnianka Krypno 3:3 (2:2)
Bramki: 
Mickiewicz 7', 28', 57' - A. Orłowski 17', 20', 60'.

Sudovia Szudziałowo - MKS Mielnik 0:5 (0:1)
Bramki: 
Gołubkiewicz 5', 70', Zabielski 57', 72', Kamiński 86'.

26 maja (niedziela)

Wigry II Suwałki - KS Śniadowo 0:1 (0:1)
Bramka: 
Rupacz 15'.

Polonia Raczki - Narew Choroszcz 4:0 (2:0)
Bramki: 
Świacki 14', Babkowski 27', Kukowski 62', Twarowski 65' (k).

Iskra Narew - Korona Dobrzyniewo Duże 2:0 (1:0)
Bramki:
 ? 20' (s), Niegowski 73'.

Forty Piątnica - Orlęta Czyżew 4:0 (2:0)
Bramki:
 Chrzanowski 20', Kowalski 36', Śmiarowski 72', 82'.

Rudnia Zabłudów - ŁKS 1926 II Łomża 2:1 (1:1)
Bramki:
 Caban 15', Gołdowski 90' - Sawko 35'.

Wyniki spotkań 26. kolejki A Klasy:

26 maja (niedziela)

KS UM Krynki - KS Studzianki 2:1 (0:1)
Bramki:
Szymanowicz 68', Stefanowicz 75' - Łazewski 40'.

Kolejarz Czeremcha - Konar Kora Korycin 1:2 (1:2)
Bramki:
 Kaliszewicz 2' - Popowski 30', I. Lech 43'.

Victoria Jedwabne - KS Sokoły 4:0 (2:0)
Bramki: 
Fiedorczuk 10', Makowski 15', Przybylski 67', 86'.

Bocian Boćki - KS Miastkowo 3:7 (2:4)
Bramki:
 M. Jakubowski 5', Cylwik 28', Arciuszkiewicz 80' - Piotr Magdaleński 16', 30', 60', 68', Paweł Magdaleński 25', 42', Długozima 50'.

Tur II Bielsk Podlaski - Orzeł Kleszczele 7:0 (3:0)
Bramki:
 Żukowski 13', Bierżyn 20', Kiszko 25', 83', 90', Wojszkowicz 50', Berg 60'.

Biebrza Goniądz - Promil Białystok 2:1 (2:1)
Bramki:
 Chojnowski 33', Harasiuk 35', Danielewicz 44'.

Skra Wizna - Pionier Brańsk 3:0 (2:0
Bramki:
 Rutkowski 23', Brzozowski 38', Talarek 70'.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Podlasiak Knyszyn 3:0 (1:0)
Bramki:
 Porowski 35', Sygit 77' (s), Kułkiewicz 83'.

Wyniki 19. kolejki B Klasy grupy I:

25 maja (sobota)

KP Krynickie - Rospuda Filipów 5:0 (3:0)
Bramki: 
Bidelski 20', Kowalczuk 25', Petelski 35', Dziemiańczyk 55', Andrelczyk 65'.

Grab Janówka - BKS Jagiellonia Białystok 2:7 (0:3)
Bramki: 
W. Tylman 63', Cendrowski 78' (k) - Turczyński 20', Czarnowski 28', 87', Doroszko 35', Adamski 49', 68', Budzicki 71'.

26 maja (niedziela)

Orkan Poświętne - Orzeł Tykocin 2:2 (2:2)
Bramki:
 Perkowski 21', J. Dąbrowski 31' - R. Piasecki 4', M. Piasecki 44'.

Jasion Jasionówka - Pogranicze Kuźnica Białostocka 1:2 (1:0)
Bramki: Jaromiński 15' - Biryło 78', Ściński 87'.

Husaria Łapy - Supraślanka Supraśl 1:2 (0:1)
Bramki: 
Łuczak 75' - Hermanowski 33', Piotrowski 54'.

Pauzuje: GKS Czarni Gródek.

Wyniki 17. kolejki B Klasy grupy II:

26 maja (niedziela)

COKiS Ciechanowiec - Husar Nurzec 1:2 (0:1)
Bramki: 
Jurek 71' (k) - Gronowski 6', Dmitruk 90'.

Błyskawica Dubicze Cerkiewne - GKP Orla 3:0 - walkower (GKP Orla wycofał się z ligi)

Pauzuje: Iskra Wyszki.

Wyniki 18. kolejki B Klasy grupy II:

26 maja (niedziela)

Iskra Wyszki - Błyskawica Dubicze Cerkiewne 2:1 (0:0)
Bramki: 
P. Niewiński 88', Idźkowski 90' - Kiprianiuk 60'.

GKP Orla - COKiS Ciechanowiec 0:3 - walkower (GKP Orla wycofał się z ligi)

Pauzuje: Husar Nurzec.


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-05-25 17:55:06
    192.243.55.138

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-05-08 08:41:00
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-05-05 09:02:59
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-25 14:05:03
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-08 05:14:20
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-31 02:46:52
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-13 15:43:40
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-06 06:38:58
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-23 05:15:39
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-16 14:24:51
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-09 15:14:55
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • baty
    2013-05-27 19:53:33
    178.36.32.76

    sidorowicza z sokolem sokolka ..junior mlodszy.. ogladalem w siemiatyczach,,,,,,,,,,,,,nic nie dziwi dalej BĘCKI /////// 1-4 z hetmanem b-stok ;;;;;;;;; data 26 05 2013

  • viki
    2013-05-26 17:06:17
    79.185.231.122

    victoria - sokoly 4:0

  • --
    2013-05-26 14:42:59
    79.185.88.244

    KS UM Krynki - KS Studzianki 2:1 (0:1) bramki dla Krynek: Szymanowicz Łukasz, Stefanowicz Jacek.

  • --
    2013-05-25 21:47:27
    79.185.88.244

    KS UM Krynki - KS Studzianki 2013-05-26, 12:00

  • wsi
    2013-05-25 19:12:14
    178.36.1.86

    cresovia-puszcza 2-0

  • obs.
    2013-05-25 18:55:51
    46.227.38.2

    Sokół-Promień 1:4





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria