IV liga: Cresovia Siemiatycze - MKS Mielnik 1:1 (1:1)

piłka nożna / Siemiatycze 2008-04-27 17:35:00

W derbowym meczu południowej części województwa podlaskiego na szczeblu IV ligi Cresovia Siemiatycze zremisowała z MKS Mielnik 1:1. Obie bramki padły w pierwszej części spotkania. Wynik ten to z pewnością powód do radości dla zespołu przyjezdnych

Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze. W 35 minucie prowadzenie dla Cresovii uzyskał Niwiński. Gracze z Siemiatycz tylko 10 minut cieszyli się z prowadzenia. W ostatniej minucie pierwszej połowy szybki atak przeprowadzili zawodnicy z Mielnika, największym sprytem wykazał się Łukasz Pawluczuk i wyrównał stan spotkania. W drugiej połowie żadnej z ekip nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoja stronę i derbowe spotkanie zakończyło się dość niespodziewanym podziałem punktów.

Cresovia Siemiatycze - MKS Mielnik 1:1 (1:1)
Niwiński [35],  - Ł.Pawluczuk [45]

Cresovia: Asnin - Kowalczyk (46 Milewski), Marks, Piotrowski, Stępkowski, Kutyłowski (88 Treszczotko), Bujno (79 Lazurek), Stypułkowski, Lesiuk, Niwiński (60 Koczuk), Andryszek.

MKS: Mińko - Kulhawik, Charko, Witkowski, Jarzynka, Pawluczuk P., Duda, Tarasiewicz, Sejbuk (83 Gronowski), Pawluczuk Ł., Bałazy (55 Rokita).