Młoda Ekstraklasa: Remis Jagiellonii we Wrocławiu

piłka nożna / Wrocław 2013-05-27 13:22:07

Zespół Młodej Ekstraklasy Jagiellonii Białystok w 28. kolejce rozgrywek zremisował na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:1 (1:0).

Białostoczanie prowadzenie objęli w 45. minucie po strzale Michała Fidziukiewicza, natomiast osiem minut po rozpoczęciu drugiej połowy do wyrównania doprowadził Marcin Przybylski, który skutecznie wykonał jedenastkę.

Śląsk Wrocław (ME) - Jagiellonia Białystok (ME) 1:1 (0:1)
Marcin Przybylski 54' (k) - Michał Fidziukiewicz 45'.

Śląsk (ME): Wrąbel - Skrzypczak, Maczurek Grodzicki (46' Misik), Dankowski, Menzel, Majcher (65' Tetłak), Przybylski, Vuković (86' Krzeminski), Góral (86' Sikorski), Uliczny.

Jagiellonia (ME): Słowik - Czaczkowski, Zawadzki, Ukah (46' Kossyk), Buzun, Bandowski (46' Mystkowski), Fidziukiewicz, Hajto, Kosiński, Waszkiewicz, Gajko.

Żółte kartki: Skrzypczak, Grodzicki, Tetłak, Sikorski (Śląsk) - Ukah, Bandrowski, Zawadzki, Kossyk (Jagiellonia).

Sędzia: Tomasz Białek (Gorzów Wielkopolski).