» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Znamy terminarz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej

piłka nożna / Olsztyn 2013-07-11 16:33:28

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej. Pierwszą kolejkę III ligi zaplanowano na 10-11 sierpnia, natomiast ostatnie mecze rundy jesiennej zostaną rozegrane 16-17 listopada.

W nadchodzącym sezonie w III lidze zagra osiem zespołów z województwa podlaskiego.

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Znicz Biała Piska - Wissa Szczuczyn
Barkas Tolkmicko - Dąb Dąbrowa Białostocka
Promień Mońki - Płomień Ełk
LZS Narewka - Huragan Morąg
Start Działdowo - Jagiellonia II Białystok
Sokół Ostróda - MKS Korsze
Warmia Grajewo - Tur Bielsk Podlaski
Granica Kętrzyn - ŁKS 1926 Łomża
Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Wissa Szczuczyn - Motor Lubawa
ŁKS 1926 Łomża - Mrągowia Mrągowo
Tur Bielsk Podlaski - Granica Kętrzyn
MKS Korsze - Warmia Grajewo
Jagiellonia II Białystok - Sokół Ostróda
Huragan Morąg - Start Działdowo
Płomień Ełk - LZS Narewka
Dąb Dąbrowa Białostocka - Promień Mońki
Znicz Biała Piska - Barkas Tolkmicko

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Barkas Tolkmicko - Wissa Szczuczyn
Promień Mońki - Znicz Biała Piska
LZS Narewka - Dąb Dąbrowa Białostocka
Start Działdowo - Płomień Ełk
Sokół Ostróda - Huragan Morąg
Warmia Grajewo - Jagiellonia II Białystok
Granica Kętrzyn - MKS Korsze
Mrągowia Mrągowo - Tur Bielsk Podlaski
Motor Lubawa - ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Wissa Szczuczyn - ŁKS 1926 Łomża
Tur Bielsk Podlaski - Motor Lubawa
MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo
Jagiellonia II Białystok - Granica Kętrzyn
Huragan Morąg - Warmia Grajewo
Płomień Ełk - Sokół Ostróda
Dąb Dąbrowa Białostocka - Start Działdowo
Znicz Biała Piska - LZS Narewka
Barkas Tolkmicko - Promień Mońki

Kolejka 5 - 28 sierpnia

Promień Mońki - Wissa Szczuczyn
LZS Narewka - Barkas Tolkmicko
Start Działdowo - Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda - Dąb Dąbrowa Białostocka
Warmia Grajewo - Płomień Ełk
Granica Kętrzyn - Huragan Morąg
Mrągowia Mrągowo - Jagiellonia II Białystok
Motor Lubawa - MKS Korsze
ŁKS 1926 Łomża - Tur Bielsk Podlaski

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Wissa Szczuczyn - Tur Bielsk Podlaski
MKS Korsze - ŁKS 1926 Łomża
Jagiellonia II Białystok - Motor Lubawa
Huragan Morąg - Mrągowia Mrągowo
Płomień Ełk - Granica Kętrzyn
Dąb Dąbrowa Białostocka - Warmia Grajewo
Znicz Biała Piska - Sokół Ostróda
Barkas Tolkmicko - Start Działdowo
Promień Mońki - LZS Narewka

Kolejka 7 - 7-8 września

LZS Narewka - Wissa Szczuczyn
Start Działdowo - Promień Mońki
Sokół Ostróda - Barkas Tolkmicko
Warmia Grajewo - Znicz Biała Piska
Granica Kętrzyn - Dąb Dąbrowa Białostocka
Mrągowia Mrągowo - Płomień Ełk
Motor Lubawa - Huragan Morąg
ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia II Białystok
Tur Bielsk Podlaski - MKS Korsze

Kolejka 8 - 14-15 września

Wissa Szczuczyn - MKS Korsze
Jagiellonia II Białystok - Tur Bielsk Podlaski
Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża
Płomień Ełk - Motor Lubawa
Dąb Dąbrowa Białostocka - Mrągowia Mrągowo
Znicz Biała Piska - Granica Kętrzyn
Barkas Tolkmicko - Warmia Grajewo
Promień Mońki - Sokół Ostróda
LZS Narewka - Start Działdowo

Kolejka 9 - 21-22 września

Start Działdowo - Wissa Szczuczyn
Sokół Ostróda - LZS Narewka
Warmia Grajewo - Promień Mońki
Granica Kętrzyn - Barkas Tolkmicko
Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska
Motor Lubawa - Dąb Dąbrowa Białostocka
ŁKS 1926 Łomża - Płomień Ełk
Tur Bielsk Podlaski - Huragan Morąg
MKS Korsze - Jagiellonia II Białystok

Kolejka 10 - 28-29 września

Wissa Szczuczyn - Jagiellonia II Białystok
Huragan Morąg - MKS Korsze
Płomień Ełk - Tur Bielsk Podlaski
Dąb Dąbrowa Białostocka - ŁKS 1926 Łomża
Znicz Biała Piska - Motor Lubawa
Barkas Tolkmicko - Mrągowia Mrągowo
Promień Mońki - Granica Kętrzyn
LZS Narewka - Warmia Grajewo
Start Działdowo - Sokół Ostróda

Kolejka 11 - 5-6 października

Sokół Ostróda - Wissa Szczuczyn
Warmia Grajewo - Start Działdowo
Granica Kętrzyn - LZS Narewka
Mrągowia Mrągowo - Promień Mońki
Motor Lubawa - Barkas Tolkmicko
ŁKS 1926 Łomża - Znicz Biała Piska
Tur Bielsk Podlaski - Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Korsze - Płomień Ełk
Jagiellonia II Białystok - Huragan Morąg

Kolejka 12 - 12-13 października

Wissa Szczuczyn - Huragan Morąg
Płomień Ełk - Jagiellonia II Białystok
Dąb Dąbrowa Białostocka - MKS Korsze
Znicz Biała Piska - Tur Bielsk Podlaski
Barkas Tolkmicko - ŁKS 1926 Łomża
Promień Mońki - Motor Lubawa
LZS Narewka - Mrągowia Mrągowo
Start Działdowo - Granica Kętrzyn
Sokół Ostróda - Warmia Grajewo

Kolejka 13 - 19-20 października

Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn
Granica Kętrzyn - Sokół Ostróda
Mrągowia Mrągowo - Start Działdowo
Motor Lubawa - LZS Narewka
ŁKS 1926 Łomża - Promień Mońki
Tur Bielsk Podlaski - Barkas Tolkmicko
MKS Korsze - Znicz Biała Piska
Jagiellonia II Białystok - Dąb Dąbrowa Białostocka
Huragan Morąg - Płomień Ełk

Kolejka 14 - 26-27 października

Wissa Szczuczyn - Płomień Ełk
Dąb Dąbrowa Białostocka - Huragan Morąg
Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok
Barkas Tolkmicko - MKS Korsze
Promień Mońki - Tur Bielsk Podlaski
LZS Narewka - ŁKS 1926 Łomża
Start Działdowo - Motor Lubawa
Sokół Ostróda - Mrągowia Mrągowo
Warmia Grajewo - Granica Kętrzyn

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Granica Kętrzyn - Wissa Szczuczyn
Mrągowia Mrągowo - Warmia Grajewo
Motor Lubawa - Sokół Ostróda
ŁKS 1926 Łomża - Start Działdowo
Tur Bielsk Podlaski - LZS Narewka
MKS Korsze - Promień Mońki
Jagiellonia II Białystok - Barkas Tolkmicko
Huragan Morąg - Znicz Biała Piska
Płomień Ełk - Dąb Dąbrowa Białostocka

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Wissa Szczuczyn - Dąb Dąbrowa Białostocka
Znicz Biała Piska - Płomień Ełk
Barkas Tolkmicko - Huragan Morąg
Promień Mońki - Jagiellonia II Białystok
LZS Narewka - MKS Korsze
Start Działdowo - Tur Bielsk Podlaski
Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża
Warmia Grajewo - Motor Lubawa
Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Mrągowia Mrągowo - Wissa Szczuczyn
Motor Lubawa - Granica Kętrzyn
ŁKS 1926 Łomża - Warmia Grajewo
Tur Bielsk Podlaski - Sokół Ostróda
MKS Korsze - Start Działdowo
Jagiellonia II Białystok - LZS Narewka
Huragan Morąg - Promień Mońki
Płomień Ełk - Barkas Tolkmicko
Dąb Dąbrowa Białostocka - Znicz Biała Piska


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-04-26 04:07:54
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-09 15:22:09
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-31 21:50:29
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-14 11:55:50
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-06 22:54:36
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-23 23:09:33
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-16 18:03:22
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-10 21:00:24
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-01-17 12:44:05
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria