» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich

piłka nożna / podlaskie 2013-11-02 09:55:14

Prezentujemy rezultaty rozegranych w weekend 2-3 listopada spotkań piłkarskich w Ekstraklasie, II, III i IV lidze, Klasie Okręgowej oraz A Klasie.

Wyniki 15. kolejki T-Mobile Ekstraklasy:

2 listopada

Cracovia - Korona Kielce 1:2 (1:1)
Bramki:
 Dawid Nowak 35' - Piotr Malarczyk 40', Damian Dąbrowski 59' (s).

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 2:1 (1:0)
Bramki: 
Eduards Višņakovs 20', Kevin Lafrance 49' - Kevin Lafrance 48' (s).

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:0 (1:0)
Bramki: 
Hélio Pinto 38', Wladimer Dwaliszwili 55'.

3 listopada

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:2 (0:0)
Bramki:
 Piotr Grzelczak 55' - Adam Kokoszka 62', Rafał Grodzicki 81'.

Lech Poznań - Górnik Zabrze 3:1 (0:1)
Bramki: 
Gergő Lovrencsics 65', Marcin Kamiński 75', Łukasz Teodorczyk 87' - Préjuce Nakoulma 11'.

4 listopada

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 2:1 (0:0) - relacja
Bramki: 
Rubén Jurado 66' (k), Csaba Horváth 70' - Bekim Balaj 56'.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 0:0

5 listopada

Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1:0 (0:0)
Bramka: 
Grzegorz Kuświk 89'.

Wyniki 15. kolejki II ligi wschodniej:

31 października

Wisła Puławy - Stal Mielec 0:1 (0:0)
Bramka:
Sebastian Łętocha 81'.

2 listopada

Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 1:1 (1:0)
Bramki: 
Piotr Prędota 6' - Michał Czarny 90'.

Radomiak Radom - Legionovia Legionowo 2:2 (1:0)
Bramki:
 Leândro 33', Patryk Wolski 74' - Paweł Tomczyk 78', 85'.

3 listopada

Concordia Elbląg - Garbarnia Kraków 1:2 (0:0)
Bramki: 
Damian Szuprytowski 70' - Paweł Nowak 54', Marcin Pluta 85'.

Limanovia Limanowa - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
Bramki:
 Wojciech Dziadzio 53' - Maksymilian Banaszewski 46'.

Motor Lublin - Olimpia Elbląg 2:0 (1:0)
Bramki:
 Maciej Tataj 2', Konrad Wrzesiński 53'.

Siarka Tarnobrzeg - Pelikan Łowicz 1:1 (0:0)
Bramki: 
Michał Chrabąszcz 50' - Paschal Ekwueme 72'.

Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 1:1 (1:0) - relacja
Bramki:
Kamil Lauryn 33' (s) - Adrian Karankiewicz 84'.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów 1:2 (1:0) - relacja
Bramka: Przemysław Szabat 34' - Michał Poduch 77', Mariusz Gogol 90'.

Wyniki 15. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej:

2 listopada

Mrągowia Mrągowo - Warmia Grajewo 2:2 (0:0)
Bramki:
Paweł Kowalewski 55', 81' - Tomasz Dzierzgowski 68', Marcin Arciszewski 90'.

Huragan Morąg - Znicz Biała Piska 4:1 (3:0)
Bramki:
 Krzysztof Filipek 20', Radosław Stefanowicz 21', Artur Naczas 42' (k), 82' (k) - Daniel Świderski 72'.

Motor Lubawa - Sokół Ostróda 2:6 (1:1)
Bramki: 
Marek Śnieżawski 45', Cezary Nowiński 54' - Łukasz Gwiazda 20', Maciej Szostek 49', Przemysław Płoszczuk 68', Paweł Podhorodecki 74', 78', Wojciech Figurski 90'.

MKS Korsze - Promień Mońki 3:1 (3:1)
Bramki:
 ?, ?, ? - Szymon Kolendo 38'.

Płomień Ełk - Dąb Dąbrowa Białostocka 2:2 (2:1)
Bramki:
Łukasz Kuśnierz 4', Łukasz Sklarzewski 43' - Piotr Bondziul 44', 86'.

3 listopada

Granica Kętrzyn - Wissa Szczuczyn 0:0

ŁKS 1926 Łomża - Start Działdowo 2:2 (1:0)
Bramki: 
Rafał Maćkowski 45', Daniel Kraska 90' - Marcin Ogrodowczyk 55', 58'.

Tur Bielsk Podlaski - LZS Narewka 1:0 (0:0)
Bramka: 
Maciej Kesler 90'.

Jagiellonia II Białystok - Barkas Tolkmicko 0:2 (0:2)
Bramki:
 Karol Styś 15' (k), Kamil Kuczkowski 29'.

Wyniki 15. kolejki IV ligi podlaskiej:

31 października

Magnat Juchnowiec Kościelny - KS Wasilków 0:5

2 listopada

Hetman Białystok - Sparta 1951 Szepietowo 0:4

Sparta Augustów - Pogoń Łapy 1:1

Gryf Gródek - KS Śniadowo 1:0

3 listopada

Sokół Sokółka - Cresovia Siemiatycze 1:4

KS Michałowo - Puszcza Hajnówka 1:0

Orzeł Kolno - Piast Białystok 1:1

Hetman Tykocin - MKS Mielnik 1:3

Wyniki 15. kolejki Klasy Okręgowej:

2 listopada

Gieret Giby - Wigry II Suwałki 5:0

3 listopada

Korona Dobrzyniewo - Sudovia Szudziałowo 4:1

Orlęta Czyżew - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:4

Polonia Raczki - Włókniarz Białystok 1:1

Krypnianka Krypno - Rudnia Zabłudów 0:2

Forty Piątnica - Biebrza Goniądz 3:2

Iskra Narew - Victoria Jedwabne 5:0

Pauzuje: Pomorzanka Sejny.

Wyniki 11. kolejki A Klasy grupy I:

2 listopada

Błyskawica Dubicze Cerkiewne - Puszcza II Hajnówka 2:1

3 listopada

BKS Jagiellonia Białystok - Tur II Bielsk Podlaski 1:5

Husar Nurzec - Kolejarz Czeremcha 0:0

Bocian Boćki - Pionier Brańsk 1:0

COKiS Ciechanowiec - Orzeł Kleszczele 0:0

Pauzuje: Iskra Wyszki.

Wyniki 11. kolejki A Klasy grupy III:

2 listopada

Pasja Kleosin - Czarni Gródek 3:2

3 listopada

KS Studzianki - Znicz Suraż 7:0

KS Sokoły - Promil Białystok 1:2

Husaria Łapy - KS UM Krynki 0:3

Pauzują: Supraślanka Supraśl, Narew Choroszcz.


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-07-24 07:32:52
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-06-25 18:38:04
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-06-21 05:57:34
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-06-16 14:47:21
    192.243.55.138

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-06-11 02:46:13
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-06-02 02:25:57
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-01-20 12:35:15
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2015-12-24 20:17:14
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria