IV liga: Piast Białystok - Iskra Narew 6:1 (2:1)

piłka nożna / Białystok 2008-05-04 13:36:04

Piłkarze Piasta Białystok pokonali na własnym boisku zespół Iskry Narew 6:1. Do przerwy podopieczni trenera Jacka Bayera prowadzili 2:1, jednak po przerwie ich przewaga nie podlegała dyskusji, którą to udokumentowali strzeleniem czterech bramek przeciwnikom

Przed spotkaniem nikt chyba nie spodziewał się takiego pogromu w wykonaniu gospodarzy. Fakt, że zawodnicy ze stolicy Podlasia zajmowali wyższą pozycję tabeli, jednak różnica punktowa, która dzieliła oba zespoły wynosiła nie tak wiele, bo 7 "oczek".

Niespodziewanie pierwsi bramkę strzelili goście. W 10 minucie Rafał Kupiński wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie. Gospodarze na wyrównanie czekali 12 minut. Stan meczu wyrównał Michał Klimowicz. Tuz przed przerwą, w 40 minucie prowadzenie dla białostoczan dał Michał Grzanka.

Druga połowa to koncert skutecznej gry Piasta Białystok, a przede wszystkim jednego zawodnika tego klubu - Piotra Zdzichowicza, ktory skompletował klasycznego hattricka, zdobywając gole kolejno w 51, 57 i 90 minucie spotkania. Jedną bramkę, a drugą swoja w tym spotkaniu dołożył jeszcze Klimowicz i ostatecznie piłkarze z Białegostoku rozgromili w pierwszym spotkaniu 23. kolejki IV ligi Iskrę Narew 6:1.

Piast Białystok - Iskra Narew 6:1 (2:1)

Bramki: M.Klimowicz ( 23, 82), M.Grzanka (40), P.Zdzichowicz (51, 57, 90). - R.Kupiński (10).