II liga: Tur nadal bez zwycięstwa na wyjeździe

koszykówka / Skierniewice 2013-11-17 19:49:06

W wyjazdowym meczu 6. kolejki II ligi koszykarze Tura Bielsk Podlaski przegrali z MKS-em Skierniewice 75:92 (23:20; 23:26; 14:22; 15:24). Dla bielszczan 21 punktów w meczu zdobył najskuteczniejszy w zespole Andrzej Misiewicz.

W pierwszej kwarcie zaskakująco dobrze spisywali się podopieczni Andrzeja Sinielnikowa, których większość rzutów okazywała się celna. Ostatecznie wygrali kwartę 23:20. W drugiej kwarcie Tur Bielsk Podlaski powiększył przewagę, którą pod koniec kwarty stracił. Ostatecznie drużyny zeszły na przerwę, gdy na tablicy świetlnej widniał rezultat 46:46.

W trzeciej kwarcie Tur zdołał wypracować dziesięciopunktową przewagę, którą bardzo szybko roztrwonił, gdy zaczęła zawodzić skuteczność. Gospodarze wygrali trzecią kwartę ośmioma punktami, natomiast w kolejnej powiększyli dystans nad rywalem i ostatecznie triumfowali 92:75.

MKS Skierniewice - Tur Bielsk Podlaski 92:75 (20:23; 26:23; 22:14; 24:15)

Tur: Andrzej Misiewicz 21 3x3 (9zb, 3as, 1p, 1b), Łukasz Kuczyński 1x3 18 (7zb, 2as, 2p, 2b), Arkadiusz Zabielski 1x3 14 (5zb, 8as, 2p), Kamil Zakrzewski 4x3 14 (8zb, 1as, 1p, 1b), Piotr Brzozowski 2x3 6 (2as), Kordian Jóźwiuk 2 (2zb, 1as), Jakub Jóźwiuk 0 (2zb, 4as, 2p)., Mateusz Bębeniec 0 (1zb, 2as), Tomasz Koc 0 (1zb, 1p), Robert Iwaniuk 0.

źródło: Tur Bielsk Podlaski / inf. własne