Sparing: Olimpia Zambrów pokonała Ostrovię 3:1

piłka nożna / Zambrów 2013-11-27 21:00:51

W środowym sparingu Olimpia pokonała w Zambrowie czwartoligową Ostrovię Ostrów Mazowiecka 3:1 (1:1). Gole dla "biało-niebieskich" zdobyli Michał Steć i Przemysław Jastrzębski (dwa), natomiast prowadzenie gościom dał w 20. minucie Rafał Rakowiecki.

- Sparing toczył się w trudnych warunkach, ponieważ było strasznie zimno. W pierwszej połowie obie drużyny stworzyły sobie sporo sytuacji, natomiast w drugiej odsłonie zdecydowanie przeważaliśmy. W trakcie drugich 45 minut stworzyliśmy sobie dużo sytuacji podbramkowych, z których dwie wykorzystał Przemek Jastrzębski - powiedział na łamach oficjalnej strony klubu trener Olimpii Zambrów Krzysztof Zalewski.

Zespół Olimpii zakończył tym samym piłkarską jesień. "Biało-niebiescy" spotkają się ponownie na treningu w poniedziałek 7 stycznia, gdy rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej II ligi.

Olimpia Zambrów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:1 (1:1)
Michał Steć 29', Przemysław Jastrzębski 61', 72' - Rafał Rakowiecki 20'.

Olimpia: Konopka - Sobótka (46' Orzechowski), Skawski (46' Kuczałek), Piłatowski (46' Olszewski), Hryszko (46' Kulesza) - Steć, Dołubizna, Gołaszewski, Dzierbicki (46' Jastrzębski) - Poduch (46' Jakuszewski), Ciach.

źródło: Olimpia Zambrów