IV liga: Pomorzanka Sejny - Hetman Białystok 2:1 (0:0)

piłka nożna / Sejny 2008-05-04 18:15:31

W meczu drużyn zajmujących miejsca w dolnej części podlaskiej IV ligi Pomorzanka Sejny pokonała Hetman Białystok 2:1.

Mecz dwóch zespołów reprezentujących podobne umiętności. Młody zespół ze stolicy Podlasia całą pierwszą połowę dzielnie stawiał czoła drużynie gospodarzy, W drugiej połowie Pomorzanka bardziej przycisnęła. Efekt przyszedł w 70 minucie gdy to gracze z Sejn zdobyli pierwszą bramkę. Strzelcem okazał się obrońca ekipy drużyny prowadzonej przez trenera Adama Łabacza - Kamil Krachało. Minęło 5 minut a gospodarze cieszyli się ze zdobycia drugiej bramki. Piłkę w siatce umieścił Krzysztof Gliński i raczej pewne było, że 3 punkty zostaną dzisiaj na Mazurach. Hetman zdołał zdobyć honorową bramkę a jej strzelcem był 19-letni Sebastian Kuc. Zwycięstwo to pozwoliło piłkarzom Pomorzanki nadal myśleć o podjęciu walki o awans do nowej III ligi.

Pomorzanka Sejny - Hetman Białystok 2:1 (0:0)

Bramki: 1:0 - K. Krachało [70], 2:0 - K.Gliński [75], 2:1 - S.Kuc [90]