IV liga: Sokół Sokółka - MKS Mielnik 1:0 (1:0)

piłka nożna / Sokółka 2008-05-04 18:18:36

Wicelider IV ligi, drużyna Sokoła Sokółka wygrała z MKS Mielnik 1:0 w meczu 23 kolejki podlaskiej IV ligi. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył w 43 minucie spotkania Piotr Andrzejewski.

Wicelider na własnym boisku jest drużyną trudną do pokonania. Nie inaczej było i dziś, w spotkaniu przeciwko MKS-owi Mielnik od pierwszego gwizdka przewaga była po stronie gospodarzy.  Sokół groźnie atakował lecz strzałom Wojtkeilewicza i Andrzejewskiego brakowało celności. Dopiero na 2 minuty przed końcem pierwszej części gry po ładnej akcji Toczydłowskiego, bramkę zdobył Piotr Andrzejewski.

Po zmianie stron widowisko wyrównało się. Obie drużyny miały swoje szanse, na murawie piłkarze pokazali sporo walki lecz wynik nie uległ zmianie i komplet punktów pozostał w Sokółce. Na pochwałę zasłużył młody bramkarz gospodarzy, który kilka razy uchronił swój zespół przed stratą bramki.

Sokół Sokółka - MKS Mielnik 1:0 (1:0)
Bramki: Andrzejewski 43'

Sokół: Trochim - Stelmaszek, Giełda, Kabelis (65 K.Doroszczyk), Sołowiej, Toczydłowski (72 Hawryluk), Wojtkielewicz, Greś, Łomako (46 Bezubik), Sokół (86 Bogdan), Andrzejewski

MKS: Mińko - Witkowski, Jarzynka, Kulhawik, Pawluczuk, Charko, Tarasiewicz (75 Rokosz), Sejbuk, Duda, Ł.Pawluczuk, Bałazy