IV liga: KS Michałowo - Promień Mońki 1:0 (1:0)

piłka nożna / Michałowo 2008-05-04 18:22:12

KS Michałowo zatrzymało rozpędzoną ekipę Promienia Mońki. Na własnym stadionie zespół prowadzony przez Dariusza Szemiota pokonał bardzo dobrze spisującą się drużynę z Moniek 1:0 a jedyną bramkę zdobył w 15 minucie spotkania Sebastian Onacik

Promień przystąpił do tego spotkania jako faworyt, gdyż wygrał ostatnie 3 spotkania i to z o wiele silniejszymi rywalami. KS Michałowo zaś odwrotnie - przegrało kolejno pod rząd 3 pojedynki z czego 2 z rywalami, którzy byli jak najbardziej w ich zasięgu ( Piast, MKS Mielnik ).

Początek spotkania wyglądał tak jakby pewnie siebie goście lekko zlekceważyli rywali. Piłkarze z Michałowa sprawiali dobre wrażenie od początku spotkania i pokazali, że o punkty podopiecznym trenera Janusza Kaczmarza będzie dziś trudno. W 15 minucie gospodarze dopieli swego. Sebastian Onacik precyzyjnie uderzył na bramkę Promienia i było 1:0. W drugiej połowie poirytowani takim stanem rzeczy przyjezdni rzucili się do odrabiania wyniku. Sędzia nawet podyktował dla nich rzut karny, lecz Wiński nie zdołał go wykorzystać. Do końca spotkania wynik się nie zmienił i Michałowo zdobyło cenne 3 punkty, które przerwały złą passę porażek.

KS Michałowo - Promień Mońki 1:0 ( 1:0)

Bramka: 1:0 - S. Onacik [15]