Wigry Suwałki pokonały w sparingu Concordię Elbląg 2:1

piłka nożna / Mariampol 2014-01-28 20:57:25

We wtorkowym sparingu Wigry Suwałki pokonały w Mariampolu ligowego rywala Concordię Elbląg 2:1 (1:0). Dwa trafienia dla suwalczan zanotował Karol Drągowski.

Wigry Suwałki sprawdzały w sparingu 21-letniego pomocnika Wissy Szczuczyn Macieja Kurcewicza oraz 33-letniego Ukraińca Serhija Koziuberdę. W zespole Concordii Elbląg wystąpiło 14 nowych zawodników m.in. z Japonii, Kamerunu oraz Hiszpanii.

Suwalczanie objęli prowadzenie w 12. minucie, gdy po rzucie wolnym z 18 metrów piłkę w bramce umieścił Karol Drągowski. W 61. minucie Hector uruchomił Raula, który doprowadził do wyrównania. Po upływie kolejnych pięciu minut dośrodkowanie Bartosza Bujalskiego z rzutu rożnego zamienił strzałem głową na bramkę Karol Drągowski.

W kolejnej grze kontrolnej podopieczni Donatasa Venceviciusa w najbliższą sobotę 1 lutego zagrają w Zambrowie z trzecioligowym Płomieniem Ełk. Początek meczu o 16:00.

Wigry Suwałki - Concordia Elbląg 2:1 (1:0)
Karol Drągowski 12', 66' - Raul 61'.

Wigry: Salik - Żebrowski (66' Romachów), Wenger, Drągowski, Pomian (66' Kamiński), Romachów (46' Bujalski), Jeriomenko (59' Atanacković), Kozuberda (66' Kurcewicz), Kamiński (46' Widejko), Makaradze (46' Michałowski), Karłowicz (65' Omilianowicz).

źródło: inf. własne / Wigry Suwałki