Wigry pokonały kolejnego sparingpartnera w Turcji

piłka nożna / Turcja 2014-02-27 18:44:17

Drugoligowe Wigry Suwałki odniosły drugie zwycięstwo podczas zgrupowania w Turcji. Suwalczanie pokonali Alanyaspor 3:0 (3:0) po golach Karankiewicza, Mackiewicza i Bujalskiego.

- Zagraliśmy bardzo dobry mecz, szczególnie dobra była pierwsza połowa w naszym wykonaniu - mówi oficjalnemu klubowemu serwisowi "Wigrysuwalki.eu" szkoleniowiec Wigier Donatas Vencevicius. - Jestem zadowolony, ze stworzyliśmy sobie bardzo dużo sytuacji i już do przerwy udało nam się prowadzić trzema bramkami.

Jutro "biało-niebiescy" w kolejnej grze kontrolnej skonfrontują się z kazachskim FC Gefest.

Alanyaspor - Wigry Suwałki 0:3 (0:3)
Adrian Karankiewicz, Karol Mackiewicz, Bartosz Bujalski.

Wigry: Salik (60' Sobolewski) , Bogusz, Wenger (60' Drągowski), Porębski, Karankiewicz, Atanacković, Jeriomenko (60' Luksys), Mackiewicz, Bujalski, Tarnowski, Tuttas.

źródło: inf. własne / Wigry Suwałki