» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Wyniki w Ekstraklasie, II, III i IV lidze, KOS oraz A Klasie

piłka nożna / podlaskie 2014-04-04 10:34:00

Prezentujemy rezultaty weekendowych spotkań Ekstraklasy, II ligi wschodniej, III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej, IV ligi podlaskiej, Klasy Okręgowej Seniorów oraz A Klasy.

Wyniki 29. kolejki T-Mobile Ekstraklasy:

4 kwietnia

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 3:3 (1:2)
Bramki: 
Marek Sokołowski 24' (k), 66' (k), Jan Blažek 63' - Dalibor Stevanović 21', 43', 82'.

Cracovia - Górnik Zabrze 2:0 (1:0)
Bramki: 
Saïdi Ntibazonkiza 2', Edgar Bernhardt 61'.

5 kwietnia

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2:1 (1:1)
Bramki: 
Piotr Grzelczak 3', Maciej Makuszewski 86' - Aleksander Kwiek 13'.

Widzew Łódź - Wisła Kraków 2:1 (1:0)
Bramki:
 Mariusz Rybicki 6', Mateusz Cetnarski 66' - Łukasz Garguła 57'.

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 6:1 (3:0) - relacja
Bramki: 
Kasper Hämäläinen 7', Łukasz Teodorczyk 13', 24', 53', Dawid Kownacki 76', Gergő Lovrencsics 78' - Dani Quintana 89' (k).

6 kwietnia

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2:2 (1:1)
Bramki: 
Kamil Wilczek 41', 90' - Marcin Robak 40', Sebastian Rudol 55'.

Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3:0 (0:0)
Bramki: 
Miroslav Radović 48', 84', Michał Żyro 50'.

7 kwietnia

Ruch Chorzów - Korona Kielce 2:0 (1:0)
Bramki: 
Piotr Stawarczyk 44', Jakub Kowalski 61'.

Wyniki 23. kolejki II ligi wschodniej:

3 kwietnia

Pogoń Siedlce - Motor Lublin 2:1 (1:0)
Bramki: 
Krystian Wójcik 29', Przemysław Rodak 48' - Damian Kądzior 58'.

4 kwietnia

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 1:1 (0:1)
Bramki:
 Michał Czarny 90' - Arkadiusz Jędrych 43'.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 0:2 (0:2)
Bramki:
 Piotr Koman 20', Krzysztof Brodecki 34'.

5 kwietnia

Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg 0:2 (0:1)
Bramki: 
Anton Kołosow 42', Tomasz Sedlewski 79'.

Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo 0:3 (0:2) - relacja
Bramki: 
Adam Czerkas 30' (k), 38', Mateusz Pielak 87'.

Stal Rzeszów - Radomiak Radom 1:0 (0:0)
Bramka: 
Rafał Lisiecki 85'.

Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 2:0 (1:0)
Bramki: 
Dariusz Frankiewicz 5', Marcin Truszkowski 57'.

Wigry Suwałki - Stal Mielec 1:1 (0:0) - relacja
Bramki: 
Aleksandar Atanacković 53' - Sebastian Łętocha 75'.

6 kwietnia

Concordia Elbląg - Limanovia Limanowa 4:0 (0:0)
Bramki: 
Alfredo Zapata 48', 68' (k), Héctor Faura 56', Adolfo Fernández 85'.

Wyniki 24. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej:

5 kwietnia

Znicz Biała Piska - Warmia Grajewo 1:2 (1:0)
Bramki: 
Rafał Kozikowski 13' - Paweł Sypytkowski 60, Tomasz Dzierzgowski 68'.

Płomień Ełk - Mrągowia Mrągowo 2:0 (1:0)
Bramki:
 Łukasz Kuśnierz 24', Daniel Kraska 75'.

MKS Korsze - Tur Bielsk Podlaski 4:0 (1:0)
Bramki: 
Piotr Trafarski 16', 56', 77', Piotr Kozłowski 85'.

Wissa Szczuczyn - LZS Narewka 1:4 (0:3)
Bramki: 
Maciej Kurcewicz 80' - Damian Zubowski 3', 16', 29', Marcin Banicki 54'.

Promień Mońki - Start Działdowo 0:0

Barkas Tolkmicko - Sokół Ostróda 0:0

Huragan Morąg - Motor Lubawa 0:3 (0:0)
Bramki:
 Bazyli Jabłonowski 47' (k), 71', Cezary Nowiński 88'.

6 kwietnia

Jagiellonia II Białystok - ŁKS 1926 Łomża 1:1 (1:0)
Bramki: 
Emil Gajko 10' - Robert Speichler 55'.

Dąb Dąbrowa Białostocka - Granica Kętrzyn 2:0 (1:0)
Bramki:
 Mateusz Sołowiej 23', Ernest Konon 49'.

Wyniki 19. kolejki IV ligi podlaskiej:

5 kwietnia

Piast Białystok - Hetman Białystok 1:0

KS Wasilków - Hetman Tykocin 1:2

6 kwietnia

MKS Mielnik - Sparta 1951 Szepietowo 1:1

Magnat Juchnowiec Kościelny - Sparta Augustów 0:4

Puszcza Hajnówka - KS Śniadowo 0:0

Orzeł Kolno - Cresovia Siemiatycze 0:1

Pogoń Łapy - Gryf Gródek 1:1

Sokół Sokółka - KS Michałowo 2:0

Wyniki 19. kolejki Klasy OKręgowej Seniorów:

5 kwietnia

Pomorzanka Sejny - Gieret Giby 2:4

Victoria Jedwabne - Wigry II Suwałki 2:4

6 kwietnia

Rudnia Zabłudów - Forty Piątnica 1:0

Sudovia Szudziałowo - Biebrza Goniądz 0:4

Orlęta Czyżew - Krypnianka Krypno 0:0

Polonia Raczki - Korona Dobrzyniewo Duże 0:1

Ruch Wysokie Mazowieckie - Iskra Narew 1:2

Pauzuje: Włókniarz Białystok.

Wyniki 13. kolejki A Klasy grupy I:

5 kwietnia

BKS Jagiellonia Białystok - Pionier Brańsk 4:2

6 kwietnia

Iskra Wyszki - COKiS Ciechanowiec 0:5

Kolejarz Czeremcha - Bocian Boćki 2:2

Orzeł Kleszczele - Błyskawica Dubicze Cerkiewne 6:1

Puszcza II Hajnówka - Tur II Bielsk Podlaski 1:5

Pauzuje: Husar Nurzec.

Wyniki 11. kolejki A Klasy grupy II:

6 kwietnia

Orzeł Tykocin - Grab Janówka 2:2

Podlasiak Knyszyn - Wissa II Szczuczyn 0:0

Rospuda Filipów - Jasion Jasionówka 1:0

Pogranicze Kuźnica Białostocka - Kora Korycin 1:2

Pauzuje: Skra Wizna.

Wyniki 13. kolejki A Klasy grupy III:

5 kwietnia

Promil Białystok - Husaria Łapy 3:0

Supraślanka Supraśl - Czarni Gródek 0:1

Narew Choroszcz - KS Sokoły 5:3

6 kwietnia

KS UM Krynki - Pasja Kleosin 3:0

Pauzują: KS Studzianki, Znicz Suraż.


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-07-21 14:00:51
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-07-20 23:19:35
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-07-08 01:06:36
    192.243.55.138

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-06-27 00:44:07
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-06-22 11:35:16
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-06-12 19:30:08
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-05-30 16:59:24
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-05-20 00:11:13
    192.243.55.129

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-05-09 11:56:51
    192.243.55.129

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-29 14:33:37
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-23 23:28:29
    192.243.55.129

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-05 22:49:43
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-22 19:24:20
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-11 21:33:39
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-04 12:45:09
    192.243.55.138

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-20 18:33:50
    192.243.55.138

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-16 01:07:24
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-07 12:06:09
    192.243.55.138

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-01-12 14:49:55
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2015-11-20 08:17:46
    46.229.164.99

    Komentarz zablokowany.

  • kibic
    2014-04-07 16:25:30
    178.42.206.44

    Co się dzieje z Ruchem WM?Remis z Koroną(i to w końcówce) teraz przegrana, a personalnie chyba zbyt wielkich zmian nie było.

  • franek
    2014-04-06 21:17:49
    89.230.226.232

    Ruch Wys-maz znowu wtopa

  • janek
    2014-04-06 19:14:22
    24.90.239.27

    Panowie redaktorzy też chyba juz w gacie nawalili. 19,00 a wyników nie ma. Co mi z wyników w poniedziałek rano?

  • keysy
    2014-04-06 11:49:12
    89.161.95.220

    a co to Wasilków już nawalił w getry? Ma już dość IV ligi?

  • janek
    2014-04-06 02:04:49
    24.90.239.27

    No i futsaliście nas nie zawiedli i promowali miasto jak trzeba. BRAWO PSEUDOSPORTOWCY.

  • janek
    2014-04-05 22:26:30
    24.90.239.27

    Niezwykła promocja miasta "Białystok". Kolejne 3,5 mln przekażmy na kopaczy. Powalony to kraj.

  • janek
    2014-04-05 20:14:17
    24.90.239.27

    Awaria panie super trenerze Woroniecki.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria