» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Wyniki spotkań w II, III, IV lidze i KOS

piłka nożna / podlaskie 2014-04-18 13:07:06

Prezentujemy rezultaty przedwielkanocnych spotkań w II lidze wschodniej, III lidze podlasko-warmińsko-mazurskiej, IV lidze podlaskiej oraz Klasie Okręgowej Seniorów.

Wyniki 25. kolejki II ligi wschodniej:

18 kwietnia

Concordia Elbląg - Wisła Puławy 2:1 (1:0)
Bramki: 
Alfredo Zapata 20', Adolfo Fernández 49' - Konrad Nowak 84'.

Wigry Suwałki - Znicz Pruszków 0:0 - relacja

Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo 0:3 (0:1)
Bramki:
Dawid Ryndak 45', Paweł Tomczyk 72', Taras Romanczuk 75'.

19 kwietnia

Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 1:0 (0:0)
Bramka: Marcin Figiel 49'.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Limanovia Limanowa 3:3 (1:1)
Bramki: 
Damian Szuprytowski 28', Przemysław Szabat 49', 86' - Arkadiusz Garzeł 42', Paweł Pyciak 56', Wojciech Dziadzio 89'.

Stal Rzeszów - Motor Lublin 2:2 (1:2)
Bramki: 
Rafał Lisiecki 13', 46' - Aleksander Komor 27', Maciej Tataj 37'.

Pogoń Siedlce - Stal Mielec 4:0 (1:0)
Bramka: Adrian Dziubiński 22', Samuelson Odunka 53', Cezary Demianiuk 60', Jarosław Ratajczak 90'.

Radomiak Radom - Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
Bramka: Marcin Orłowski 75'.

Stal Stalowa Wola - Olimpia Zambrów 0:0 - relacja

Wyniki 26. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej:

18 kwietnia

Promień Mońki - Warmia Grajewo 0:0

Znicz Biała Piska - Mrągowia Mrągowo 2:0 (2:0)
Bramki: 
Jacek Falkowski 31', Aleksander Lipowski 39'.

Płomień Ełk - ŁKS 1926 Łomża 4:1 (2:0)
Bramki:
Daniel Kraska 2', Marcin Trzaskalski 5', Jakub Ciuńczyk 66', Rafał Niedźwiecki 81' - Artur Bajor 90'.

Barkas Tolkmicko - Granica Kętrzyn 0:0

Dąb Dąbrowa Białostocka - Motor Lubawa 5:1 (1:1)
Bramki: 
Maciej Orpik 30', Marcin Dzitkowski 62', 77', Marcin Firańczyk 83', Jacek Markiewicz 90' - Bazyli Jabłonowski 43'.

19 kwietnia

Wissa Szczuczyn - Start Działdowo 0:1 (0:0)
Bramka:
 Dawid Szypulski 66'.

Jagiellonia II Białystok - MKS Korsze 1:2 (1:1)
Bramki: 
Paweł Drażba 30' - Piotr Kozłowski 13', Damian Roksela 58'.

Huragan Morąg - Tur Bielsk Podlaski 4:1 (2:0)
Bramki:
 Mateusz Czorniej 9', Naczas 25', Daniel Chiliński 62', Paweł Galik 70' - Mateusz Jakubowski 79'.

LZS Narewka - Sokół Ostróda 1:3 (0:2)
Bramki: 
Damian Zubowski 55' - Piotr Piceluk 13', Maciej Szostek 35', Paweł Podhorodecki 78'.

Wyniki 21. kolejki IV ligi podlaskiej:

17 kwietnia

KS Wasilków - Gryf Gródek 1:2

Sokół Sokółka - Hetman Białystok 1:1

Puszcza Hajnówka - MKS Mielnik 1:1

18 kwietnia

Sparta Augustów - Cresovia Siemiatycze 3:0

19 kwietnia

Orzeł Kolno - KS Michałowo 1:2

Pogoń Łapy - Sparta 1951 Szepietowo 0:2

Magnat Juchnowiec Kościelny - Hetman Tykocin 2:3

Piast Białystok - KS Śniadowo 2:0

Wyniki 21. kolejki Klasy Okręgowej Seniorów:

Włókniarz Białystok - Krypnianka Krypno 0:3 - walkower

17 kwietnia

Ruch Wysokie Mazowieckie - Forty Piątnica 4:1

18 kwietnia

Rudnia Zabłudów - Wigry II Suwałki 2:6

19 kwietnia

Sudovia Szudziałowo - Victoria Jedwabne 0:3

Orlęta Czyżew - Iskra Narew 1:2

Pomorzanka Sejny - Biebrza Goniądz 2:3

Polonia Raczki - Gieret Giby 1:1

Pauzuje: Korona Dobrzyniewo Duże.


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-07-11 03:18:58
    192.243.55.129

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-06-30 02:54:13
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2015-12-24 22:55:36
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.

  • viki
    2014-04-19 13:46:02
    79.185.232.137

    sudowia-victoria 0-3

  • janek
    2014-04-19 03:13:53
    24.90.239.27

    A klubik Wencla sie posypał?





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria