» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Lekka atletyka suwalskich gimnazjów

sporty szkolne / Suwałki 2008-05-08 22:13:50

Warunki atmosferyczne (zimny wiatr, a chwilami opady deszczu) nie sprzyjały uczestnikom mistrzostw Suwałk w lekkiej atletyce gimnazjów. Dobrych wyników było więc jak na lekarstwo.

Sportową rywalizację usunął w cień wyczyn dwóch gimnazjalistów (PG 7), uczestników biegu, a raczej chodu, bo biegiem to trudno nazwać, na 600 m. Dziwi nie tylko kompromitująca postawa zawodników, ale i brak reakcji ze strony nauczycieli.

A że jest to relacja sportowa nie podajemy ani kompromitujących rezultatów (o kilkanaście sekund gorsze do wyników dziewcząt z podstawówek), ani nazwisk tych pożal się Boże „sportowców”.

Biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne i początek sezonu warto odnotować: 15,55 Marleny Dolot na 100 m m ppł., 12,65 na 100 m i 5,43 w skoku w dal Agnieszki Kozłowskiej oraz 52,34 sztafety 4 x 100 m dziewcząt z Gimnazjum nr 3 oraz 11,80 na 100 m i 6,16 w skoku w dal Pawła Skubiny, 54,98 w oszczepie i 54,45 w dysku Mateusza Poniatowskiego oraz 180 cm w skoku wzwyż Szymona Dobrzynia.

Już w środę na suwalskim stadionie finał Grupy Północnej SZS szkół podstawowych, a 18.05. – gimnazjów.

Na zdjęciu: bieg na 100 m ppł.: Beata Kordowska (z lewej) i Marlena Dolot

Zwycięzcy suwalskiej gimnazjady:

dziewczęta - 100 m: Agnieszka Kozłowska (3) 12.65; 300 m: Adrianna Kozłowska (3) 46.55; 600 m: Paulina Sałkiewicz (5) 1:58.05; 1000 m: Anna Dąbkowska (6) 3:47.32; sztafeta 4 x 100 m: Gimnazjum 3 52.34; 100 m ppł.: Marlena Dolot (3) 15.55; 300 m ppł.: Kinga Kowalewska (Płociczno Tartak) 60.84; wzwyż: Beata Kordowska (7) 150; w dal: 1. Agnieszka Kozłowska (3) 5,43; kula: Żaneta Luty (3) 10,29; oszczep: Anna Tomkiewicz (7) 27,35; dysk: Agnieszka Chmielewska (7) 26,27;

chłopcy - 100 m: Paweł Skubina (7) 11.80; 300 m: Tomasz Majak (2) 39.29; 1000 m: Łukasz Piekarski (Raczki) 3:08.95; 2000 m: Tomasz Stefanowicz (5) 7:53.19; sztafeta 4 x 100 m: Gimnazjum 7 47.02; 110 m ppł.: Mateusz Makowski (5) 17.17; 300 m ppł.: Mateusz Manowski (5) 43.64; wzwyż: Szymon Dobrzyń (6) 180; w dal: Paweł Skubina (7) 6,16; kula: Łukasz Barszczewski (7) 14,81; oszczep: Mateusz Poniatowski (3) 54,98; dysk: Mateusz Poniatowski (3) 54,45.

autor: Tadeusz Moćkun


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-07-20 17:58:15
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-07-07 20:21:21
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-05-18 14:03:02
    192.243.55.138

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-05-09 18:03:58
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-29 02:43:10
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-23 06:34:59
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-14 19:19:06
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-04 17:53:46
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-21 19:21:37
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-10 22:27:25
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-03 16:43:57
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-19 17:26:31
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-15 22:00:06
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-06 12:24:42
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-01-11 03:04:06
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2015-11-18 09:34:00
    46.229.164.102

    Komentarz zablokowany.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria