» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Wyniki Ekstraklasy, II, III, IV ligi, Klasy Okręgowej i A Klasy

piłka nożna / podlaskie 2014-05-15 18:38:09

Prezentujemy rezultaty rozegranych 16-19 maja spotkań T-Mobile Ekstraklasy, II ligi wschodniej, III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej, IV ligi podlaskiej, Klasy Okręgowej Seniorów oraz trzech grup A Klasy.

Wyniki 34. kolejki T-Mobile Ekstraklasy:

16 maja

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1:1 (1:1) - relacja
Bramki: 
Aléx Bruno 43' - Maciej Gajos 16'.

Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2:1 (2:1)
Bramki: 
Zaur Sadajew 22', 41' - Mateusz Możdżeń 26'.

17 maja

Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0

Korona Kielce - Piast Gliwice 0:1 (0:0)
Bramka: 
Kamil Wilczek 90'.

Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1:2 (1:0)
Bramki: 
Adam Frączczak 7' - Piotr Petasz 88', Jorge Kadú 90'.

18 maja

Zagłębie Lubin - Cracovia 1:2 (0:1)
Bramki: 
Aleksander Kwiek 59' - Dawid Nowak 17', Krzysztof Nykiel 65'.

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2:3 (1:1)
Bramki: 
Paweł Olkowski 24', 77' - Tomasz Jodłowiec 41', Michał Żyro 59', Michał Kucharczyk 62'.

19 maja

Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2:2 (2:2)
Bramki: 
Filip Starzyński 29' (k), Grzegorz Kuświk 38' - Paweł Brożek 24', 45' (k).

Wyniki 30. kolejki II ligi wschodniej:

17 maja

Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 0:0

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 1:2 (0:1)
Bramki: 
Damian Juda 58' - Jarosław Ratajczak 10', Wojciech Wocial 90'.

Olimpia Zambrów - Concordia Elbląg 5:1 (3:0) - relacja
Bramki: 
Michał Hryszko 5', Kamil Zapolnik 13', 68', Michał Poduch 45' (k), 90' - Juanma 51'.

Legionovia Legionowo - Stal Rzeszów 2:3 (1:1)
Bramki: 
Kamil Tlaga 24', Marek Lendzion 59' - Piotr Prędota 40', 62', 64'.

Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 1:2 (1:0)
Bramki: 
Rafał Leśniewski 5' - Jakub Cieciura 62' (k), Marek Masiuda 70'.

Wisła Puławy - Motor Lublin 3:1 (0:0)
Bramki: 
Jarosław Niezgoda 88', 90', Szymon Martuś 90' - Damian Jaroń 72'.

Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:0 (4:0)
Bramki: Adrian Paluchowski 3', 11' (k), Karol Grudniewski 8', Maciej Michalski 20'.

18 maja

Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki 0:1 (0:0) - relacja
Bramka:
Adrian Karankiewicz 88'.

Stal Mielec - Limanovia Limanowa 3:0 (1:0)
Bramki: 
Krystian Getinger 35', Kamil Radulj 48' (k), Piotr Gawęcki 85'.

Wyniki 31. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej:

17 maja

Mrągowia Mrągowo - Sokół Ostróda 0:3 (0:2)
Bramki: 
Piotr Piceluk 4', 33', 77'.

ŁKS 1926 Łomża - LZS Narewka 1:2 (1:0)
Bramki: 
Alex Rodier 22' - Damian Zubowski 50', Bartosz Stachelski 64'.

Płomień Ełk - Wissa Szczuczyn 5:2 (2:0)
Bramki: 
Daniel Kraska 9', 66', Kamil Jackiewicz 29', 52', 76' (k) - Wojciech Łapiński 69', Maciej Kurcewicz 77'.

Huragan Morąg - Dąb Dąbrowa Białostocka 3:1 (1:1)
Bramki: 
Daniel Chiliński 18', 64', Mateusz Czorniej 83' - Jacek Markiewicz 37'.

MKS Korsze - Barkas Tolkmicko 3:0 - walkower (goście nie przyjechali na mecz)

Tur Bielsk Podlaski - Promień Mońki 2:1 (1:1)
Bramki: 
Michał Walczuk 19', Daniel Daniłowski 76' - Aleksandr Popławskij 37'.

Motor Lubawa - Start Działdowo 1:3 (0:1)
Bramki: 
Paweł Kolcz 83' - Mateusz Mikulak 35', Marcin Rogoziński 51', Marcin Ogrodowczyk 57'.

18 maja

Jagiellonia II Białystok - Znicz Biała Piska 1:0 (1:0)
Bramka: 
Jan Pawłowski 15'.

Granica Kętrzyn - Warmia Grajewo 0:1 (0:0)
Bramka: 
Łukasz Domurat 71'.

Wyniki 26. kolejki IV ligi podlaskiej:

17 maja

Hetman Białystok - Hetman Tykocin 2:3

MKS Mielnik - Magnat Juchnowiec Kościelny 4:0

18 maja

Pogoń Łapy - KS Wasilków 4:1

Puszcza Hajnówka - Sokół Sokółka 3:0

Cresovia Siemiatycze - Piast Białystok 2:1

Sparta 1951 Szepietowo - Orzeł Kolno 4:0

Gryf Gródek - KS Michałowo 0:0

KS Śniadowo - Sparta Augustów 1:1

Wyniki 26. kolejki Klasy Okręgowej Seniorów:

Włókniarz Białystok - Pomorzanka Sejny 0:3 - walkower

16 maja

Rudnia Zabłudów - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:3

17 maja

Victoria Jedwabne - Orlęta Czyżew 2:0

Gieret Giby - Iskra Narew 1:2

18 maja

Sudovia Szudziałowo - Polonia Raczki 0:0

Biebrza Goniądz - Krypnianka Krypno 4:2

Forty Piątnica - Korona Dobrzyniewo Duże 1:2

Pauzują: Wigry II Suwałki.

Wyniki 18. kolejki A Klasy grupy I:

17 maja

Błyskawica Dubicze Cerkiewne - Bocian Boćki 2:2

18 maja

Pionier Brańsk - Kolejarz Czeremcha 2:1

Tur II Bielsk Podlaski - Husar Nurzec 1:6

BKS Jagiellonia Białystok - COKiS Ciechanowiec 0:7

Puszcza II Hajnówka - Iskra Wyszki 0:0

Pauzuje: Orzeł Kleszczele.

Wyniki 16. kolejki A Klasy grupy II:

17 maja

Grab Janówka - Pogranicze Kuźnica Białostocka 0:8

Rospuda Filipów - Podlasiak Knyszyn 2:1

Jasion Jasionówka - Kora Korycin 1:0

18 maja

Skra Wizna - Orzeł Tykocin 2:1

Pauzuje: Wissa II Szczuczyn.

Wyniki 18. kolejki A Klasy grupy III:

17 maja

Supraślanka Supraśl - Znicz Suraż 3:0

Pasja Kleosin - KS Studzianki 0:0

Czarni Gródek - KS Sokoły 6:2

18 maja

KS UM Krynki - Narew Choroszcz 4:2

Pauzują: Husaria Łapy, Promil Białystok.


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-04-10 04:15:41
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-01 11:34:39
    192.243.55.138

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-15 06:58:46
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-07 14:47:52
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-24 10:11:32
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-16 21:07:48
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-11 10:20:31
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-01-18 10:28:02
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2015-11-24 15:09:01
    46.229.164.99

    Komentarz zablokowany.

  • Krynki
    2014-05-18 19:10:00
    83.24.18.115

    KS UM Krynki - Narew Choroszcz 4:2

  • robi
    2014-05-18 15:08:52
    83.24.19.102

    Pogoń łapy 4-1 wasilkow jak oni awansują do 3 ligi to tylko pośmiewisko bedzie

  • forti
    2014-05-18 14:25:08
    83.24.19.102

    Jak wasilkow?????

  • rzecznik
    2014-05-17 20:06:57
    89.161.22.108

    3 liga kobiet mielnik-mosir eko mońki 0-7

  • yelow
    2014-05-16 20:55:31
    87.119.2.74

    Rudnia-Ruch 1:3 i awans Ruchu do 4ej... potwierdza ktoś??





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria