III liga: Nadnarwianka Pułtusk - Freskovita 1:0 (1:0)

piłka nożna / Pułtusk 2008-05-10 18:09:48

W spotkaniu 24.kolejki III ligi Nadnarwianka Pułtusk pokonala wicelidera rozgrywek, zespól Freskovity Wysokie Mazowieckie 1:0 (1:0). Jedyna bramke dla gospodarzy zdobył w 13 minucie Sebastian Janusiński

Freskovita Wysokie Mazowieckie przystępowała do tego spotkania jako faworyt. Trener Zajączkowski zapowiadał, że teraz należy wszystko wygrywać, gdyż limit porażek się skończył i aby myśleć o awansie do nowej I ligi w grę wchodzą jedynie zwycięstwa. Niestety mecz w Pułtusku źle się ułożył dla wicelidera. Grająca bez kompleksów Nadnarwianka zdobyła prowadzenie już w 13 minucie spotkania gdy Holewiński został pokonany przez Sebastiana Janusińskiego. Nie potrafiąca ostatnio się pozbierać drużyna Freskovity nie dała rady zdobyć choćby wyrównującej bramki i wyjechała z Pułtuska bez punktów. Jedynym pocieszającym faktem jest to, że dziś przegrał także liderujący w tabeli Dolcan Ząbki, więc zawodnicy z naszego województwa nadal zachowują szansę na zagranie w przyszłym roku w wyższej klasie rozgrywkowej.