IV liga: Wissa Szczuczyn - Cresovia Siemiatycze 1:1 (0:1)

piłka nożna / Szczuczyn 2008-05-11 12:35:29

Wissa Szczuczyn zremisowała z Cresovią Siemiatycze 1:1 w spotkaniu 24. kolejki IV ligi. Wynik można uznać za sprawiedliwy, gdyż żadna z drużyn nie posiadała dużej przewagi nad rywalem w trakcie spotkania.

Był to kolejny niezły mecz gospodarzy w tej rundzie. Po pierwszych 45. minutach do szatni z jednobramkowym prowadzeniem schodzili znajdujący się wyżej w tabeli goście, gdyż w 16. minucie rzut karny wykorzystał Piotr Niwiński. Gracze Wissy w drugiej połowie zagrali ambitnie i zdobyli bramkę. Wyrównanie i jeden punkt zapewnił gospodarzom w 80 minucie doświadczony pomocnik ze Szczuczyna, Arkadiusz Obrycki.

Wynik z całą pewnością bardziej cieszy gospodarzy, którzy mimo iż znajdują się w dolnej części ogólnej klasyfikacji to wolą walki i ambicją bardzo często nadrabiają braki w umiejętnościach czysto piłkarskich. Cresovia zaś po raz kolejny traci na wyjeździe wydawało by się pewny do zdobycia komplet punktów.

Wissa Szczuczyn - Cresovia Siemiatycze 1:1 (0:1).

Bramki: 0:1 - P. Niwiński [16], 1:1 - A. Obrycki [80]

Sędziował: Janusz Brokowski (Zambrów).