Rudnia Zabłudów - Puszcza Hajnówka 3:1 (2:0)

piłka nożna / Zabłudów 2008-05-11 19:27:49

W spotkaniu ligowych „średniaków” lepsza okazała się grająca na własnym boisku Rudnia Zabłudów. Gospodarze końcowy wynik zawdzięczają świetnej grze w pierwszej części spotkania, kiedy to zepchnęli Puszczę do głębokiej defensywy i zdobyli dwa gole. Wynik już w 2 minucie, strzałem głową, otworzył Bartosz Bidelski.

Na 2:0 ładnym strzałem zza pola karnego podwyższył Jarosław Leończuk. Puszcza przez pierwsze 30 minut nie istniała na boisku. Dopiero w końcówce pierwszej połowy goście zaatakowali odważniej i dwukrotnie stworzyli sobie sytuacje do zmniejszenia strat. Jednak skuteczność zawodników Puszczy również nie była tego dnia ich dobrą stroną.

Po przerwie nie mający nic do stracenia goście, rzucili się do odrabiania strat. Po przeprowadzonych w przerwie zmianach, to zespół z Hajnówki przejął kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Puszcza znowu stworzyła kilka sytuacji, ale piłka nie wpadała do siatki Rudni. W 75 minucie wynik na 3:0 podwyższył… hajnowski obrońca, który niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki. Puszcza nie miała już szans na odrobienie strat, ale walka do ostatniego gwizdka przyniosła trafienie honorowe, które zaliczył Roman Pietroczuk.